Przekazy Duchowe

Moc fioletowego płomienia – Saint Germain

Moc fioletowego płomienia – Saint Germain

Moc fioletowego płomienia - Saint Germain

”Saint Germain: “Pracujcie z nim, doświadczajcie go w sobie i płyńcie wraz z nim do Ojca przystani. Fioletowy Płomień Was zaprowadzi, razem tam dotrzecie jako jedno, jako boskie istoty Ojca, pełne Ojca w Ojcu. Jam Jest bytem fioletu płomienia, Jam Jest fioletu płomieniem tak jak i Wy.”

Przekaz duchowy  otrzymała Viktoria Hammernick, dn.19.01.2009r.godz. 18.20

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele Miłości!

Witaj kochana w dniu tym pięknym jaki jest każdy dzień wypełniony miłością, boską obecnością, majestatem i wszystkim tym, co w Źródle powstałe.

Mówi Nauczyciel Miłości Saint Germain,

Nie wiem dlaczego, ale pragnę dzisiaj przekazać tobie niezwykłej mocy przesłanie, które dotyczyć będzie mocy fioletowego płomienia. Każdy z Was, który pracuje z nim jest świadom jego potęgi i mocy, mocy Ojca, która poprzez fioletowy płomień działa i pracuje na rzecz ludzkości, rozwoju w duchu miłości, na rzecz całego Wszechświata. Różne warianty pracy z nim i ze Mną umożliwia miłość, która wypełnia go w pełni, jest jego esencją, duszą. Niepojęte są dla Was wszystkie możliwości fioletu płomienia. Praca z nim jest niekończącą się, wspaniałą przygodą. Za każdym razem jest inna, niepowtarzalna, pełna boskiego Jam Jest w Was. W rękach Waszych – dzieci Ojca, moich podopiecznych uczniów, fioletowy płomień jest niezwykłym narzędziem pracy, a właściwie można by rzecz, że fioletowy płomień jest cząstką Was, a Wy cząstką niego.

Jest żywą mocą, obecnością miłości transformującej, obecności Ojca.
Każda przygoda z nim wnosi w Was piękno, majestat fioletu, który lśni mocą.

Pracujcie z nim – Fioletowym Płomieniem, doświadczajcie go w sobie i płyńcie wraz z nim do Ojca przystani.

Fioletowy Płomień Was zaprowadzi, razem tam dotrzecie jako jedno, jako boskie istoty Ojca, pełne Ojca w Ojcu.

Jam Jest bytem Fioletu Płomienia!
Jam Jest fioletu płomieniem tak jak i Wy!
My jesteśmy czystością boskiego marzenia!

Bądźcie w tej mocy, bądźcie tą mocą, Jam z Wami zawsze, Ja jako Wasz brat i nauczyciel prawy fioletu płomienia, Wy – moi uczniowie fioletu płomienia, razem drużyną Ojca, drużyną boskiego płomienia jesteśmy i niech Nasza przygoda wiecznie trwa, moi kochani uczniowie. Ja Was kocham i fioletowym płomieniem otulam, a on Was w Was będąc, lśniąc mocą Ojca.

Saint Germain”

Czy strona była dla Ciebie pomocna?

0 / 5 Ilość głosów: 1

Ocena strony:

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *