Przekazy Duchowe

Odrodzenie jedności z Bogiem – Jezus

Odrodzenie jedności z Bogiem – Jezus

Odrodzenie jedności z Bogiem - Jezus

”Teraz jest czas odrodzenia takiego pojmowania i możliwości istnienia i życia w stanie Ja i Ojciec to Jedno z jednoczesnym dostrojeniem siebie do współczesnej wibracji Kosmosu.”

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 09.04.2010r. godz. 9.50

”Słucham Was, Nauczyciele Miłości i Wewnętrzna Mądrość Jam Jest!

Coś długo nie brałeś pisemnego przekazu. Praktycznie cały okres świąteczny i tych kilka dni po. A wiesz, że trening czyni mistrza, również i w tej kwestii.

Otwartość umysłu, gotowość ciała, wola dostrojenia i przejawienia wewnętrznej boskości zintegrowanej ze Wszechświatem Kosmicznym Ojcem – Matką, Duchowym Źródłem jest drogą duszy, oświecenia, zmartwychwstania, nieśmiertelności i nieskończoności Bogo-Człowieka.

Czy jesteś gotowy na nieśmiertelność, taką pełną, całym sobą, wielowymiarową?

Jeżeli tak, czujesz to, wiesz, że możesz i powinieneś, to przenieś się w stan nieustannej gotowości, nieskończonej woli bycia ponad czasem i materią, w pełnej synergii z Duchem, Energią, Źródlanej Miłości aby Być, Być Jam Jest, Być i Bogiem i Człowiekiem w Jednym.

Mówienie o sobie jako Bogu nie jest wywyższające czy też wyrazem próżności, gdy mówisz o sobie, a nie Bogu jako Impulsie Stwórczym, Źródlanym. Wasz język, kultura wykorzeniła rozumienie Boga jako człowieka, który żyje w integracji ze swoim wyższym Ja, a poprzez to z Kosmiczną Świadomością i Wszechduchem. Teraz jest czas odrodzenia takiego pojmowania i możliwości istnienia i życia w stanie Ja i Ojciec to Jedno z jednoczesnym dostrojeniem siebie do współczesnej wibracji Kosmosu. Wibrujcie Boską Miłością, Boskim Dźwiękiem czystości i radości życia, a wewnętrzna ciekawość ożywi w was Boga, Bogo-Człowieka.

Jezus w Tobie”

Czy strona była dla Ciebie pomocna?

0 / 5 Ilość głosów: 1

Ocena strony:

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *