Przekazy Duchowe

Mądrość – Stwórca i Niebo

Madrosc-Stworca-i-Niebo

Mądrość – Stwórca i Niebo

”’Posiadanie mądrości przez człowieka jest wielkim darem Stwórcy. Ona wyzwoli Ciebie. Dlatego dąż wytrwale do Światła, do Miłości. Tam znajdziesz Mądrość, nie zaś w …”

Przekaz duchowy odebrał Stanisław G.

”Słucham Was Drodzy Nauczyciele.

Zgłasza się Stwórca i Niebo,

Twoja droga do Mnie, do Światła i Miłości jest drogą do prawdy, do wszelkiej wiedzy jaka jest człowiekowi dana do poznania. Zgłębiaj tę wiedzę. To mądrość. Cieszyły się nią wielkie dusze, które wcieliły się na tej Ziemi. Tą mądrością promieniowali na planetę i jej mieszkańców.

Posiadanie mądrości przez człowieka jest wielkim darem Stwórcy. Ona wyzwoli ciebie. Dlatego dąż wytrwale do Światła, do Miłości. Tam znajdziesz Mądrość, nie zaś w umyśle swoim, czy innych osób. Umysł może zgłębiać to co materialne, zresztą nie do końca, i wykorzystywać to do działalności doczesnej, dla różnych wynalazków, które ułatwiają wam życie. Jednakże umysł nigdy nie wyjdzie poza te granice. Nie pozna on wiedzy dotyczącej Źródła wszechrzeczy. Ta wiedza zastrzeżona jest dla duszy, twego duchowego pierwiastka, wielkiego skarbu jaki posiadasz. Integruj się z duszą. Wyrażaj jej potrzeby w swoim życiu tu na Ziemi.

Żyj chwilą i wykorzystuj chwilę. Nie idź utartymi, wytyczonymi koleinami, gdyż one prowadzą na manowce. Zobacz dokąd one doprowadziły ten świat. Natomiast zawsze zadawaj sobie pytanie, jak w danej sytuacji postąpiłaby Miłość, Którą jestem. To wielki trening dla człowieka tutaj na Ziemi. Ta droga bardzo szybko przyniesie rozwój, o który zabiegacie.

Wewnętrzna droga prowadzi do Mnie, do Światła. Dlatego wewnętrzna, gdyż ona odnosi się do wzrostu duszy, a nie fizycznej strony człowieka, czy stanu jego posiadania. Zresztą, ludzie, którzy posiadają świetliste dusze nie będą cierpieć niedostatku. Oni, w zgodności z prawami Wszechświata, a więc bez uciekania się do grabieży, czy przemocy, będą wiedzieli jak uzyskać wszystko to, a nawet i więcej, co jest im potrzebne dla dostatniego i godziwego życia. Tego też i tobie życzę.

Stwórca i Niebo”
Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.