Przekazy Duchowe

Jestem uniwersalnym spoiwem

Jestem uniwersalnym spoiwem

Przekaz duchowy odebrał Stanisław G.  12.07.2006r., godz. 7.00

„Witam i słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

Zgłasza się Melchizedek.

Pozdrawiam Ciebie. Podnoszę Twoje wnętrze dla odbierania Boskiej Wibracji. Powiedz:

„JAM JEST otwarty na Światło i Miłość oraz odbiór Boskich Wibracji. Niech tak się stanie”.

Wsłuchuj się w wewnętrzną ciszę.

Kocham Ciebie dziecko Moje. Czy słyszysz ten delikatny głos. Wróciłeś do Mnie, do twego Boga i Stwórcy. Czekałem na ciebie bardzo długo, zbyt długo. Ale przybyłeś do Mnie i to jest najważniejsze. Otoczę ciebie Światłem i Miłością, otulę ciebie Moimi Łaskami jak puchem ochronnym, aby nic nie zakłóciło twojego spokoju i duchowego wzrastania.

Jestem Twoje Wyższe Ja. Wzywałeś Mnie, więc przyszedłem do Ciebie. Czy podtrzymujesz swoje przyrzeczenie, abym objął władztwo nad Twoim ludzkim ciałem i umysłem, jako twój Bóg?

Wdychaj Światło i Miłość. Z każdym oddechem dostrajaj się do poziomu Boskich Wibracji i Wymiarów. Jesteś cząstką Wielkiego Stwórcy, Wszechświata. Masz prawo być pełnoprawnym uczestnikiem Galaktycznej, Wszechświatowej Społeczności. Wykorzystaj tę szansę, teraz. Wszechświat patrzy na ciebie.

Kochaj i bądź kochany. Pogłębiaj więzy Miłości ze wszelkim bytem, gdyż we wszystkim Jestem Obecny Ja Wielka Siła, Bóg. JA JESTEM uniwersalnym spoiwem, wielkim Wszechduchem łączącym wszystko co jest, zarówno byty ożywione, jak i nie mające jeszcze pełnej świadomości swego Boskiego Pochodzenia.

Kochaj Mnie Stwórcę z całego Serca. Ufaj Mi. Bądź Mi poddany, a poprowadzę ciebie na Wyżyny Wszechświata, gdyż tam jest twoje miejsce. Tam ujawni się całe piękno i pełnia twoich Boskich Zdolności.

Moje Esencjonalne Ja, Boże we Mnie, przejmij władztwo nad całym moim Jestestwem. Rozpuść moje ludzkie ego w bezmiarze Boskiego Światła i Miłości.

Nie lękaj się. Jesteś pod ochroną Samego Stwórcy i nikt i nic nie skrzywdzi ciebie, chyba że ty sam będziesz tego chciał. Pragnij być zjednoczonym ze Mną twoim Bogiem. Pragnij, abym Ja twój Bóg objął władztwo nad całym twoim człowiekiem i stał się Bogo-człowiekiem.

Przysłuchuję się duchowemu dialogowi człowieka z jego Wyższym Ja, jego Bogiem. Poddaj się ludzkie dziecko Boskości Obecnej w tobie. Tym sposobem możesz się tylko wznieść, nie zaś upaść. Życzę tobie wszystkiego najlepszego w procesie twego Boskiego, duchowego wzrastania. Niech się w tobie ujawni Moc Boga, Moce Twórcze od zarania obecne w twojej duszy, w tobie.  Wszystko to jest do dyspozycji twego Esencjonalnego Ja, który jest Bogiem w tobie, i świadomym całego Boskiego, duchowego dziedzictwa, którego jesteś cząstką.

Wspieram Ciebie na Twojej drodze. Przed Tobą wytyczali ją Wielcy Nauczyciele, Wniebowstąpieni Mistrzowie. Idź ich śladami. Cały Wszechświat dodaje Ci otuchy i służy bezinteresowną pomocą. 

Melchizedek”

 

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *