Przekazy Duchowe

Boskość – Jezus Chrystus Sananda

Boskość – Jezus Chrystus Sananda

Boskość - Jezus Chrystus Sananda

”BOSKOŚĆ – Ona jest potrzebna wszystkiemu, co jest, co było i będzie. Temu, co żyje tak, jak to ludzie w większości pojmują, ale też temu, co według nich jest nieożywione, a jednak wibruje, ma swój potencjał energomagnetyczny, elektryczny, jest próżnią, pustką, istniejącym i nieistniejącym.”

Przekaz duchowy otrzymał Mariusz Brzoskowski

”Kochani duchowi przewodnicy. Trochę mi zajęło, ale teraz już nastawiam się na słuchanie, odbiór całym sobą. Niech moje myśli wypływają z Mądrości Istnienia, Czystej Bezinteresownej Miłości.

Dzisiaj będziemy dalej zgłębiać BOSKOŚĆ – Jezus Chrystus Sananda

BOSKOŚĆ – Ona jest potrzebna wszystkiemu, co jest, co było i będzie. Temu, co żyje tak, jak to ludzie w większości pojmują, ale też temu, co według nich jest nieożywione, a jednak wibruje, ma swój potencjał energomagnetyczny, elektryczny, jest próżnią, pustką, istniejącym i nieistniejącym.
Wszystko potrzebuje Boskości. Potrzebowało przy początku, w trakcie i na końcu, więc potrzebuje wiecznie, stale atrybutów Boga, tego czegoś, co Jest, a nie do końca da się uchwycić, zrozumieć.

Boskość trzeba też czuć, odbierać pozazmysłowo i pozazmysłowo, wykraczać poza horyzonty znanego i wyczuwalnego. Trzeba wkroczyć, wpłynąć, zjednoczyć się z Ziemią, Kosmosem, Wszechświatem, ciałem, materią, umysłem, świadomością i duchem, a przede wszystkim Źródłem źródeł, Słońcem słońc, Bogiem bogów.

Nie ma innej drogi do Boskości jak poprzez wzrastanie, poszerzanie, zgłębianie, bycie, czucie, współodczuwanie, miłowanie, Światło.

To wszystko trzeba skupić w sobie, w swej istocie, w człowieczeństwie, w ciałoumyśle, w duszy i duchu samego siebie. Łącznikiem jest Świadomość, istotą jest Miłość i Światło na każdym poziomie bycia. Nie tylko w wzniosłych chwilach, w duszy, ale tu i teraz, na Ziemi, właśnie teraz. Boskość jest, trzeba tylko po nią sięgnąć, znaleźć, zaakceptować, przejawić, rozbłysnąć.

To, że siedzisz teraz i piszesz jest objawem Boskości, wyrazem twojego dążenia, bycia w komunikacji z samym sobą, tym prawdziwym w rozumieniu czystości, mądrości, mocy, jedności z Bogiem.

Branie pisemnych przekazów jest jednym z najefektywniejszych narzędzi rozwijania samego siebie, wzmacniania siebie w sobie, czyli w swej Boskości ( ha, ha, …, pojawiło się w Tobie filmowe skojarzenie z ilością cukru w cukrze). Nie musi ich być dużo, liczy się jakość. Rozwój duchowy, a więc rozwój Boskości, to droga jakości, a nie ilości. Jednak im lepsza jakość, pełniejsza czystość, tym większa ilość doświadczeń i zdarzeń.

Na ścieżce mistrzowskiej dba się przede wszystkim o jakość, czystość, zjednoczenie, które samo przynosi wszelaką obfitość, a więc też ilość, wymierność. Od ducha do ciała, od Boga do Boskości, od siebie do Nas, do Jedności, w której zawsze odnajduje się samego siebie. Spirala rozwoju, wzrostu, koło życia, bez początku i końca. Wieczne, szczęśliwe życie, które wie i ceni swoją nieśmiertelność, Boskość, które umie sterować, płynąć w każdym Wszechświecie, w różnych środowiskach, pamiętając i przejawiając swoją Boskość.

Zastanówmy się poprzez czucie, wiedzenie, co jest w nas Boskiego …

Sama świadomość jest Boska, niezwykła. Daje nam poczucie istnienia, inteligencji, możliwość decydowania, wyboru, tworzenia, ruchu. Wiemy, że żyjemy, że jesteśmy, że mamy wpływ na mniejszą lub większą rzeczywistość.

Ciało – czyż nie jest wspaniałe, a więc Boskie? Poczuj to całym sobą. Siedzisz, piszesz, czytasz, słyszysz, nic nie musisz robić, a to funkcjonuje, pracuje, żyje, wie, co, gdzie, kiedy, jak robić, aby istnieć. Boski zamysł, nieustannie rozwijany, korygowany do pierwowzoru, czystej matrycy.

Umysł, mózg, wspaniały duet. Niematerialne myśli materializują się w cielesnym zbiorze neuronów, płynów, płatów, w obu półkulach. Boski Umysł, pełen potencjał, połączenie analityki, syntetyki z czuciem, wiedzeniem, intuicją, rozkoszą, stanem olśnienia, oświecenia. Duet twórczy, kreatywny, koordynujący, podtrzymujący biologiczne istnienie. Opanowanie umysłu, dostrojenie jego do Wyższego Kosmicznego Umysłu, Rozumu to kwantowy skok w rozwoju jednostki i Wszechświata.

Rozwijanie umysłu, przestawianie jego na wyższe poziomy częstotliwości i świadomości dokonuje się poprzez duszę, poprzez ducha. Kluczowy moment rozwoju Boskości. Co wybierzemy – mnogość, siłę, władzę czy jakość, mądrość, moc, miłość i światło?

To na poziomie umysłu dokonuje się ludzka transformacja. Sygnał do umysłu płynie od duszy, natomiast do duszy z ducha, a do ducha ze Źródła. Człowiek dokonuje świadomego wyboru, na duchowej ścieżce nie ma działania w afekcie. Owszem są sytuacje, które jakby dzieją się poza nami, ale one są konsekwencją tego, kim jesteśmy, jak żyjemy, dokąd zmierzamy.

Człowiek sam decyduje o swojej Boskości, o byciu jednym z Ojcem. Bóg Jest, ale czy ty jesteś Boski?

Bóg, choć wydaje się abstrakcyjny, nierealny, istnieje w Tobie, wokół ciebie, w Nas. Wie się o tym, gdy jednoczy się z sobą i Wszechświatem, doświadcza się tego, gdy serce i umysł są czyste i spokojne, ufne.

Świadoma istota rozwija się wielowymiarowo, dąży do harmonii, urzeczywistnia Boską szlachetność, mądrość, po prostu kocha, jest wdzięczna i cieszy się życiem.

Gdy się zamartwiasz, gdy jesteś rozgoryczony, niedoceniony to wiedz, że to cień, a nie Boskość. Kieruj wtedy swój wzrok, zmysły i parazmysły, umysł i świadomość ku Światłu, ku nadświadomości, ku Źródłu w Tobie i we Wszechświecie, w ciele i w próżni, w mikro i makro kosmosie. Bóg jest wszędzie w swej wielowymiarowości, Wszechduchu, wiecznej Energii, ale to od nas zależy czy jesteśmy Boscy.

Chcesz rozwijać Boskość? Chętnie pomogę, ale nie zrobię tego za Ciebie, bo Cię kocham a Miłość to m.in. wolne wybory, tworzenie i dzielenie się. Dzielę się sobą bez obaw, że mnie zabraknie, bo wiem, że jestem Boski.

Jezus Chrystus Sananda”

Czy strona była dla Ciebie pomocna?

0 / 5 Ilość głosów: 0

Ocena strony:

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *