Przekazy Duchowe

Bądźmy razem, aby być Jednością

Bądźmy razem, aby być Jednością

Bądźmy razem, aby być Jednością

 ” Mistrzostwo polega na osiągnięciu pewnych stanów rozumienia, pojmowania, przejawiania, jak i na nieustannym rozwijaniu, doskonaleniu i poszanowaniu tego stanu oświecenia. To jest prawdziwe mistrzostwo. Czasami trudniej utrzymać ten tytuł, jak go zdobyć …”

Przekaz duchowy otrzymał Mariusz Brzoskowski,

”Słucham Was Drodzy Nauczyciele Miłości!

Ojciec mówi,

Po prostu bądź. Bądź sobą i Mną. Połącz to w Jednym. Wiesz, że patrzę, słucham, smakuję, czuję, oddycham wraz z Tobą.

Nie umniejszaj swojej roli, wagi, znaczenia, spójrz na siebie tak, jak ty patrzysz na swoje dzieci oczyma pełnymi miłości, czułości, współodczuwania, wzajemnego radowania się. Przenieś ten wzrok, ten stan na świat. To jest moje dziecko, moja rodzina. Kocham je, go, tak jak i ciebie kocham, bo jesteś jego częścią, współtwórcą.

Tak, stan współistnienia wymaga bardzo dużo akceptacji, wyrozumiałości, a przede wszystkim miłosierdzia i miłości. Rozwijaj te cechy nieustannie, w każdej sytuacji, ucz się je przekładać na język ludzki, na rzeczywistość ziemską, której składowymi są też stany subtelne, wewnętrzne, ale poprzez ich wszechobecność są też zewnętrzne – emocje, myśli, uczucia, psychika, ten cały wymiar, który jest, a więc się realizuje w skali powszechnej, globalnej.

Mistrzostwo polega na osiągnięciu pewnych stanów rozumienia, pojmowania, przejawiania, jak i na nieustannym rozwijaniu, doskonaleniu i poszanowaniu tego stanu oświecenia. To jest prawdziwe mistrzostwo. Czasami trudniej utrzymać ten tytuł, jak go zdobyć (coś jak w sporcie, ale nie chodzi o konkurencję z innymi, a o samodyscyplinę i czasookres utrzymania szczytowej formy). Dlatego mistrz ma świadomość bycia uczniem, oświecony konieczności podtrzymywania tego stanu.

Utrzymanie ognia, jego podsycanie jest w twoich rękach, w twojej rzeczywistości koniecznością do przejawiania Źródła na Ziemi. Kieruj się tą mądrością, pamiętaj o tym, nie ulegaj i nie poddawaj się nawet wtedy, gdy coś innego robią wszyscy naokoło. Owszem, możesz z niektórych spraw, zadań, zrezygnować, nie kontynuować ich (powierz to też Stwórcy), ale nie zrywaj duchowo-energetycznego połączenia z Ojcem-Matką, nie odcinaj się od Źródła, a szukaj natchnienia, zrozumienia, otuchy.

Myślisz czasami o tym, co byłoby gdyby była wojna, tragedia, rzeź i okrucieństwo w twoim życiu. Ono jest gdzieś na Ziemi, choć ciebie to nie dotyka bezpośrednio. Rzadko było tak, aby dotyczyło to wszystkich i wszędzie, przez większą część życia. Owszem, tak próbują to wam przedstawić historycy, politycy, siły ciemności, abyście się bali, abyście wątpili, abyście rezygnowali z czynienia dobra, z rozwoju duchowego, bo to się zawsze w popiół obróci (według nich). Ale gdzie są ci historyczni tyrani, mordercy, oprawcy, gdzie są demony i ciemne energie? Nie ma ich, gdy jesteście światli i rozumni, gdy serce jest otwarte i kochające, a umysł spokojny i służący.

Wszechświat ewoluuje, rozszerza się, a ponieważ jesteście jego częścią, to też tak z wami się dzieje, czy tego chcecie czy nie. To są prawa Natury, taki jest Byt. Takie są istoty, które chcą się doskonalić, ulepszać, więc nie działają przeciw lub wbrew Naturze i Wszechbytowi. Gdy jednak jest dużo przeciwstawiania się Naturze, działania wbrew Uniwersalnemu Prawu Miłości i Jedności, to wtedy pojawiają się wojny, klęski, zanika płynięcie i radość z bycia.

Raduj się nawet w obliczu śmierci. W obliczu różnych śmierci, bo to oznacza koniec pewnego etapu i początek nowego. Bądź piewcą nowego, nowej rzeczywistości, nowego siebie – bardziej uduchowionego, transcendentalnego, kochającego, służącego bez poświęcenia, z głębi swojej natury.

NIE OBAWIAJ SIĘ˜ WYZWAŃ, A PRZYJMUJ JE JAKO COŚ, CO MASZ UDUCHOWIĆ I NADAĆ TEMU WŁAŚCIWY KIERUNEK I JAKOŚĆ. WYKORZYSTAJ ENERGIĘ˜ ZDARZENIA NA JEJ NOWE UFORMOWANIE – TO JEST TWOJE ZADANIE. Czyń to w duchu miłości, w zgodzie z Prawami Miłości, w kontakcie ze Mną, Stwórcą, Stworzeniem, z Źródłem w Tobie i we Mnie, z pełną świadomością współistnienia i współodczuwania. Bądź Mną, abym był Tobą. Bądźmy razem, aby być jednością.

Kocham Cię,

Twój Ojciec i Matka w Jednym”
Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *