Przekazy Duchowe

Zrozumieć wyższą świadomość – Saint Germain

Zrozumiec-wyzsza-swiadomosc-Saint-Germain

Zrozumieć wyższą świadomość - Saint Germain

”Nie jest łatwo zrozumieć wyższą świadomość, bo z zasady jest głębsza, szersza, większa, mądrzejsza od odbiorcy, który próbuje się z nią zintegrować, przyjąć do swojego życia, stać się jej częścią, żywą komórką i w dodatku wielowymiarową.”

Przekaz duchowy otrzymał Mariusz Brzoskowski

”Drodzy Nauczyciele Miłości, Światła, Boskości! Czy możemy porozmawiać?

Saint Germain – Oczywiście, o czym?

Mariusz – O Miłości. Przyszło mi to jakby z podświadomości, cichego wewnętrznego głosu, choć umysł chciał o czymś innym. Słucham więc głosu Twego.

– Nie jest łatwo zrozumieć wyższą świadomość, bo z zasady jest głębsza, szersza, większa, mądrzejsza od odbiorcy, który próbuje się z nią zintegrować, przyjąć do swojego życia, stać się jej częścią, żywą komórką i w dodatku wielowymiarową.

Zastanawiasz się czasami czemu nie otrzymujesz pisemnych przekazów dotyczących wiedzy kosmicznej rozumianej jako paranaukowe czy też odkrywcze wiadomości, newsy, itp. Owszem otrzymujesz i to nie mało, choć w innej formie jak inni. Zwróć uwagę, że w tych przekazach też mówi się o miłości jako tej niewyczerpalnej energii, źródle, Bogu. I jeżeli chcesz się upodobniać, utożsamiać, być jak Bóg, najlepiej jest zgłębiać Jego Esencję, a nie owoce, które z Niego wypływają. Nauka sięgnęła po badania, nasiona, Jego jądro, ale to nie oznacza, że bada jej prawdziwą naturę. Życie jest mistyczne, życie jest cudem, owocem Miłości, która jest twórcza i opiekuńcza, wieczna i nieskończona.

Zgłębiaj chłopie istotę swej miłości, Miłości, która Cię zrodziła, dąż do stanu Miłości całym sobą, swoim życiem, zachowaniem, a wiele od Niej dostaniesz. Czuj i bądź jak Bóg nieograniczony w swej kreatywności, ponadczasowy, będąc świadomy swego istnienia w materialnej egzystencji. Łącz te światy, wymiary w sobie. Zobacz, poczuj, zrozum jakie to piękne doświadczenie, jak wiele masz do nauczenia się, a równocześnie do przekazania. Bierz i dawaj, ucz się i nauczaj, rozwijaj się i pomagaj w tym innym, kochaj i bądź kochanym.

Ucz się bycia Bogiem w każdej sytuacji, wiedząc, że jesteś z Nim, Źródłem w połączeniu zewnętrznym i wewnętrznym. Uzmysławiaj sobie nieuzmysłowione, wyczuwaj niewyczuwalne, dostrzegaj niewidzialne. Poszerzaj swoją percepcję zmysłową i pozazmysłową, aby być równocześnie w świecie widzialnym i niewidzialnym. Oto twoje zadanie i niech tak się stanie.

Twój brat, przyjaciel, kompan, sługa i współpracownik, twoja część większej całości. Jestem z Tobą nieustannie jako Bóg w Tobie i we Wszechświecie. Jestem, Jesteśmy, Jesteśmy to nasze Jestestwo (a psik – tu kichnąłem dość głośno), … prawda!

Saint Germain”

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *