Przekazy Duchowe

Jesteś kosmiczną istotą – Archanioł Gabriel

Jesteś kosmiczną istotą – Archanioł Gabriel

Jesteś kosmiczną istotą - Archanioł Gabriel

”Jesteś dzieckiem Boga, wspaniałą kosmiczną istotą. W swoim wnętrzu nosisz duchowe skarby Wszechświata. Pozwól tym skarbom rozwinąć się, aby ujawniła się w tobie i przez ciebie twoja prawdziwa Boska natura.”

Przekaz duchowy odebrał Stanisław G.

”Słucham Was Drodzy Nauczyciele!

Zgłasza się Archanioł Gabriel,

Pozdrawiam ciebie. Przyjmij Moje Światło i Moją miłość. Przynoszę tobie dobrą nowinę – opiekę Pana nad tobą. Przynoszę nadzieję Boskiej Miłości, opiekę Stwórcy i wszystkich sił Miłości Wszechświata. Otwórz szeroko swoje wnętrze i przyjmij te wielkie dary. Niech one uzdrowią twoją duszę i twoje ciało. Niech Miłość Stwórcy, Boskie Światło, wytycza tobie drogę powrotną do domu, do Źródła.

Jesteś dzieckiem Boga, wspaniałą kosmiczną istotą. W swoim wnętrzu nosisz duchowe skarby Wszechświata. Pozwól tym skarbom rozwinąć się, aby ujawniła się w tobie i przez ciebie twoja prawdziwa Boska natura.

Afirmuj świętą obecność JAM JEST w tobie, zawsze gotową wspomagać na twojej ścieżce życia tu na planecie Ziemi. Te święte mantry otwierają skarbce Niebios i chronią ciebie przed niebezpieczeństwem sił ciemności. Mantry JAM JEST są mocą Boga w uzdrowieniu całego twojego życia. Korzystaj z tych darów Boga. Niechaj pomnażają one istniejące w tobie Światło Boga i Boskie właściwości, którymi jesteś obdarowany.

Otwieraj się nieustannie na Światło i Miłość. Pozwól, aby przeniknęły one twoje wnętrze i uzdrowiły wszystko co wymaga uzdrowienia.

Kochaj i bądź kochany. Zaprowadzaj Miłość i harmonię, zarówno w twoim wnętrzu, jak i w całym twoim otoczeniu. Niechaj Boska Miłość i Boskie przymioty emanują z ciebie i oddziaływają na wszystkich, których spotykasz na swojej drodze życia.

Daruj Miłość i przyjmuj ją z wdzięcznością. Uczestnicz w świętym procesie wymiany Miłości. Darując Miłość, nie zbiedniejesz. Zostaniesz wzbogacony przez Wszechświat, w którym zawarte są niewyczerpane pokłady Miłości.

Bądź sługą Stwórcy. Powierz Mu się całkowicie, całe twoje ciało i wszystko co posiadasz. Bądź całym Jego – twojego Boga i Stwórcy. Otwórz przed Nim całe twoje wnętrze, aby Jego Duch wstąpił w ciebie, abyś stał się Bogo-Człowiekiem.

Służba Bogu, to słodka służba, pełna Miłości, harmonii, pokoju i obfitości. Takim jest bowiem Bóg i takim bądź także i ty, gdyż jesteś Jego cząstką, Jego aspektem. To w tobie i przez ciebie Bóg, Który jest życiem, odradza się na nowo. Doświadcza On radości tworzenia, radości przejawiania się przez swoje dzieci, będące w rzeczy samej Nim. Bóg jest bowiem wszystko we wszystkim. On daje siłę i energię wszelkim poziomom życia, w których jest On stale obecny. Obecny jest także w tobie. Ugaszczaj Go z Miłością i szacunkiem na jaki Bóg zasługuje. Zapraszaj Go do aktywności w twoim życiu. Rozmawiaj z Nim tak często jak tylko sobie możesz na to pozwolić. On zawsze jest obecny i obserwuje każdy twój krok, każdą myśl, każde uczucie jakiego doznajesz. Zważaj na to, aby twoje życie, całe postępowanie, myśli, słowa i odczucia były pełne czystości i Miłości. Wszystko co negatywne w twoim życiu, z czym źle się czujesz, przekaż Bogu do oczyszczenia. On przyjmie to i uzdrowi.

Kocham ciebie. Otaczam Moim Światłem i Miłością. Wspieram w twoich przedsięwzięciach na duchowej drodze, a także ochraniam.

Archanioł Gabriel”
Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.