Przekazy Duchowe

Wsparcie w rozterkach

Wsparcie-w-rozterkach

Wsparcie w rozterkach

” Jezus jest przy Tobie, aby wspierać cię w twoich rozterkach porannych.”

Przekaz duchowy otrzymał  Marek

”Słucham Was, Nauczyciele Miłości!

Witaj Marku,

Jezus jest przy Tobie, aby wspierać cię w twoich rozterkach porannych. Zmagałeś się przed chwilą, czy wziąć przekaz czy może dzisiaj zrobić sobie „święto” od przekazów. Głos wewnętrzny, a może tylko nasze przypomnienie, o które prosiłeś ciągle przypominały Ci, że postanowiłeś każdego dnia starać się być z nami w kontakcie. Jednak druga Twoja osobowość, gadający umysł (który starał się usprawiedliwiać Twoją niechęć i zwykłe lenistwo) mówił coś innego – że może później, że dzień jest długi, że są goście itd..

Wszystko to może być dobrym powodem, aby nie wziąć przekazu i kontaktować się z Nauczycielami Miłości. Lecz to tylko preteksty, aby znaleźć wytłumaczenie dla lenistwa ciała i starych nawyków. W głębi serca i duszy wiesz, że kontakt z Nami jest najlepszą formą i sposobem zagospodarowania wolnego czasu.

Sam zobacz jak się czujesz, gdy odkładałeś zeszyt z nowymi słowami dla Ciebie od Nas. Poczuj tą radość nie tylko w duszy, ale również w całym ciele i w sercu, że miałeś postanowienie, i że usiadłeś na kilka minut i wziąłeś przekaz. Czy kiedykolwiek, gdy odkładałeś zeszyt z przekazami miałeś poczucie, że to był zmarnowany czas, albo że mógłbyś to wykorzystać lepiej? Nigdy nie miałeś takiego uczucia, więc popatrz na to jako najlepszy dowód, że kontakt z Nauczycielami Miłości służy Tobie w najlepszy z możliwych sposobów przeznaczania czasu tu na Ziemi. A to tak naprawdę czasami tylko kilka minut, aby połączyć się i być z Duchowym Wymiarem, z którego wszyscy się wywodzicie i jesteście jego częścią.

To jest jak macierz, z którą możecie się połączyć w każdej chwili, która karmi, wspiera, dodaje sił, przynosi informacje i inspiracje jak żyć w lepszy, szczęśliwy sposób tu i teraz na Ziemi.

Pustka, którą masz w głowie, gdy masz wziąć przekaz, to nie jest coś, co powinno cię zniechęcać. To jest dobry stan, który może być tylko pomocny w czystym odebraniu naszego głosu w Tobie.

Ufaj Marku swoim impulsom. One są coraz wyraźniejsze w Tobie, idź za nimi. To nasz głos wsparcia dla Ciebie, coraz większego bycia w kontakcie z Nami.

Ślę Marku siłę dla Ciebie i twoich starań, aby codziennie się z Nami kontaktować.

Bądź Błogosławiony,

Jezus”

Czy strona była dla Ciebie pomocna?

0 / 5 Ilość głosów: 0

Ocena strony:

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *