Przekazy Duchowe

Transformacja Ziemi

Transformacja Ziemi

Transformacja Ziemi

”Zaprowadzanie Światła i Miłości, Boskiego porządku na tej planecie rozpoczęło się bardzo dawno. Ginie to wręcz w mrokach historii Ziemi, ale jest odnotowane w duchowych archiwach Wszechświata. Duchowy Wszechświat przyszedł z bezinteresowną pomocą planecie Ziemi, która zagubiła się w swoim rozwoju i zeszła z drogi prowadzącej do czystego Źródła.”

Przekaz duchowy odebrał Stanisław G.

”Słucham Was Drodzy Nauczyciele Miłości!

Zgłasza się Nauczyciel Miłości Jezus

Napełniam ciebie Światłem Miłości z Mego pola, w którym jesteś, które przenika ciebie i całościowo oczyszcza ze wszystkiego co stoi na przeszkodzie w czystym odbiorze przekazu.

Wyrażam wdzięczność Jezu za kontakt z Tobą i za oczyszczenie mnie.

Czuj się oczyszczony, zrelaksowany i gotowy do odbioru przekazu.

Duchowy Wszechświat Światła i Miłości oraz planeta Ziemia wyrażają tobie i wszystkim członkom Fundacji „Świadomość Ziemi” wdzięczność za udział w pracach ukierunkowanych na wyniesienie Ziemi, tak „wyniesienie”, podkreśl to, w wyższe oktawy Światła, w wyższe wymiary wibracyjne duchowego kosmosu. Pozwala na to stan przygotowań do tego wielkiego wydarzenia w skali kosmicznej, zapoczątkowany staraniem i pracą na rzecz Ziemi wielu milionów dusz, wniebowstąpionych mistrzów i hierarchii Światła i Miłości od eonów.

Zaprowadzanie Światła i Miłości, Boskiego porządku na tej planecie rozpoczęło się bardzo dawno. Ginie to wręcz w mrokach historii Ziemi, ale jest odnotowane w duchowych archiwach Wszechświata. Duchowy Wszechświat przyszedł z bezinteresowną pomocą planecie Ziemi, Która zagubiła się w swoim rozwoju i zeszła z drogi prowadzącej do czystego Źródła. Ziemia wyraziła skruchę za ten akt odstępstwa i wyraziła pragnienie powrotu na łono Ojca. Wszechświat wyciągnął wówczas ku Ziemi pomocną dłoń, aby wyprowadzić Ją z upadku, z ciemności ku Światłu. Nieprzebrane rzesze istot Światła włączyło się w proces uzdrowienia Ziemi, który nie odbywał się harmonijnie. Materia tej tak pięknej i miłej Bogu planecie uwiodła wiele istot Światła i Miłości, Które żyjąc na tej planecie zatracały swój duchowy kontakt ze Źródłem. Wiele z nich, na skutek nieświadomości, było narzędziem sił ciemności, sił inwolucyjnych, które w początkowym okresie upadku, jeszcze przed zmaterializowaniem się duchowej Ziemi w planetę materialną, były w ofensywie. Jednakże zamysł sił ciemności ukierunkowany na rozpuszczenie Boskiego stworzenia, a więc wymierzony bezpośrednio w Boga, Ojca-Matkę-Źródło, nie powiódł się, z różnych zresztą przyczyn. Jedną z nich był stopniowy zanik Światła w istotach upadku, a tym samym i utraty przez nie duchowej wiedzy o zasadach budowy Wszechświata oraz istocie Miłości, z Której wszystko się wyłoniło. Drugim istotnym czynnikiem, który był przyczyną porażki sił inwolucyjnych, które działały na Ziemi, i zresztą nadal działają, było wciągnięcie ich w łańcuch inkarnacji, a tym samym ich podległość wobec zasad karmy. Podlegają jej osadzone w materii istoty zrodzone z Miłości, a do takich należy zaliczyć również istoty upadku, które z własnej woli uznały Boga, Ojca-Matkę za ich wroga.

Ty Stasiu od bardzo dawna uczestniczysz w przedsięwzięciu ratunkowym Ziemi i tej części kwadrantu Wszechświata. Udział w tych pracach okupiłeś dużym kosztem, cierpieniami, gdyż także i ty w niektórych okresach życia na planecie, wprawdzie bezwiednie, byłeś narzędziem ciemności, obciążając się. Dzięki pomocy duchowego Wszechświata Światła i Miłości podnosiłeś się z upadku. Szło to niekiedy opornie. Jednak twoja dusza, twój duch był i jest potężną istotą i zdominował człowieka inkarnującego się na Ziemi na drogę Światła i Miłości.

Obecnie jesteś pełną aktywności istotą Światła i Miłości, włączoną w proces podnoszenia Ziemi i wszelkiego na Niej życia z upadku do Boskości. Możesz sobie podziękować za twoją siłę, za siłę twojego ducha, który ukierunkował całe twoje życie na służbę Bogu, Miłości i Ziemi. Uświadom sobie swój Boski, duchowy rodowód osadzony w Świetle i Miłości oraz całą genezę i historię, która sprowadziła ciebie na Ziemię. Byłeś na Niej wiele razy, właśnie w tym okresie, który jest przełomowy dla Ziemi. W ciągu kilku najbliższych lat ujrzysz owoce prac rzeszy Ratowników zaprowadzających na tej planecie Boski porządek, wprowadzających Ziemię w nowe wyższe wymiary Światła. Będą to wielkie dni, także i twoje, jakże podnoszące ciebie w oczach duchowego świata Światła i Miłości. Będziesz wielkim w oczach Boga, wielkim mistrzem wniebowstąpionym i doświadczysz swoich Boskich przymiotów na bardzo wysokim poziomie ich przejawiania. Zespolisz wszystkie twoje dotychczasowe świadomości i razem z twoim Wyższym Ja doświadczysz pełni swojej Boskości. Nic co wartościowego było twoim udziałem w poprzednich inkarnacjach na Ziemi i w innych częściach Wszechświata, nie zginie, a będzie stanowiło twoją wielką duchową wartość, jakże cenną dla całego Wszechświata. Niewiele będzie we Wszechświecie istot o tak wielkim duchowym potencjale jakim będziesz ty i twoi przyjaciele idący z tobą ramię w ramie na drodze ukierunkowanej na podnoszenie Ziemi i zaprowadzenie na Niej Światła i Miłości. Pogratulujecie sobie. Odbierzecie okolicznościowe medale i nagrody. Będą to wielkie dni dla was i całego Wszechświata.

Pokazałem tobie Stasiu urywek twojej wspaniałej przyszłości, aby zmobilizować ciebie do wysiłku, coś na wzór biegacza, który zbliża się do mety w finiszowej końcówce. Wszystko co obecnie najlepszego czynisz dla planety i siebie samego ma wielką wartość na jakość przemian jakie zachodzą i zachodzić będą na planecie, pod kątem, czy przemiany te będą miały przebieg harmonijny, czy też nie. Jedno jest pewne. Ziemia wejdzie w wyższe wymiary. Problem jest tylko, jakim kosztem. Od ciebie, od wysiłku twoich przyjaciół, rzeszy istot Światła pracujących na Ziemi, zależy czy będzie to miało harmonijny przebieg, bez niepotrzebnych cierpień, zarówno dla Ziemi, gdyż Ona także cierpi, jak i ludzkości.

Dopinguję ciebie do zaktywizowania twoich działań na rzecz podnoszenia Ziemi z upadku i zaprowadzania na Niej Światła i Miłości. Nie działasz tutaj sam, o czym zresztą wiesz, ale w wielkim kolektywie duchowego Wszechświata Światła i Miłości. Liczymy na twoją ofiarność i ufamy, że uczynisz wszystko co w twojej mocy, aby ratunkowy plan Boga został w całości wykonany. Niech tak się stanie.

Z Miłością

Jezus”

Czy strona była dla Ciebie pomocna?

0 / 5 Ilość głosów: 0

Ocena strony:

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *