Przekazy Duchowe

Na Święta Bożego Narodzenia

Na Święta Bożego Narodzenia

Na Święta Bożego Narodzenia

”Chcemy Cię Pobłogosławić z Boskiego Duchowego Wymiaru abyś tak jak teraz znajdował czas dla Twojego Ducha.”

Przekaz duchowy otrzymał Marek

Słucham Was Nauczyciele Miłości! Co chcecie mi Kochani przekazać w te Święta?

Witaj Marku, dobrze być z tobą pomimo świąt, które zawsze absorbują Was różnymi sprawami związanymi z ich organizowaniem i pomimo, że związane są z przyjściem Jezusa na Ziemię niewielu już żyje tą świadomością w tym czasie.

Jestem teraz z tobą, bo tak zdecydowałeś, aby mnie zaprosić do twojego domu, twojej rodziny na ten świąteczny czas. Jestem z każdym zawsze kto jest gotów zobaczyć, że jestem.

Pytasz co ja i inni głosiciele Boskiej Miłości chcą Ci dzisiaj powiedzieć.

Chcemy Cię Pobłogosławić z Boskiego Duchowego Wymiaru abyś tak jak teraz znajdował czas dla Twojego Ducha. Niech Miłość rozpala Twoje serce, abyś z łatwością mógł kroczyć za jego głosem. Błogosławimy Twoje Prośby i starania wspierania dobra na Ziemi i Twojej prośby o uzdrawianie swoich nieuzdrowionych części. Niech harmonia i Boska Miłość wypełniają Ciebie Twoje życie i życie Twoich Bliskich.

Szczególny to czas świąt, które upamiętniają moje przyjście na ten Ziemski plan. Był to czas wypełniania się dzieła Boskiego i mojego w nim zadania. I jest Błogosławionym ten czas pamięci o tym, co stało się za sprawą Woli Boga i mojego wyboru, aby zanieść na Ziemię ukochaną i umiłowaną przez Niego, nowy impuls Boskiej Miłości. To ona trwa w waszych sercach do dzisiaj. Każdy w każdym momencie może się poprzez wzorce, kody i struktury Miłości, które wtedy zeszły na Ziemię może się teraz połączyć z nimi, aby znaleźć ich rezonans w sobie samym. To od tamtego czasu przechowywane są i były Boskie wzorce Miłości Prawdziwej Miłości Bezwarunkowej, Miłości Kochającej, Miłości Wybaczającej i każdego jej przejawienia, które wyraża się Boskim umiłowaniem jego córek i synów Ziemskich Dziedziców, aby na powrót mogli sobie przypomnieć i żyć dla Chwały Boskiego Źródła, z którego pochodzą i gdzie ich Dom.

Dlatego Marku możemy ci powiedzieć na ten świąteczny czas – bądź świadom kim jesteś, bądź świadom nieprzebranego ogromu Miłości, którą jesteś i każdy z Was. Budźcie się na ten potencjał w was, proście i módlcie się, aby wszystko, co oddziela was od was samych uległo rozpuszczeniu w Boskiej Miłości i jego Łasce. Bo to Miłość Jest Wszystkim jak napisałeś na świątecznej ozdobie i pamiętaj tylko o tym zawsze, a będziesz wiedział jak kroczyć przez swoje życie i jak wspierać swoje dzieci i najbliższych.

Niech Boskie Błogosławieństwo i Łaska i Miłość Będą z Tobą w te Święta i z Twoimi Bliskimi.

Jezus i Wielu innych Nauczycieli Miłości

Błogosławię Ojciec”
Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *