Przekazy Duchowe

Przypominaj umysłowi Kim jesteś i dokąd zmierzasz

Przypominaj umysłowi Kim jesteś i dokąd zmierzasz

Przypominaj umysłowi Kim jesteś i dokąd zmierzasz

”Za każdym razem, gdy czujesz się winnym swojego postępowania podziękuj swojemu umysłowi za jego ocenę Ciebie i przypomnij sobie i jemu, kim jesteś.”

Fragmenty duchowego przekazu Marka

”Witamy Cię ponownie – Jezus i Wielu ze mną, aby być wsparciem dla Ciebie.

Jest Ci szczególnie ciężko na Duszy w tym początku tego roku. W głównej mierze dlatego, że poczuwasz się winnym za sytuacje, które się dzieją wokół Ciebie, za Twoje decyzje i wybory lub ich brak. Taka postawa nie jest zbyt budująca i nie służy ona byciu w radości każdej chwili, radości działania i otwarcia na swój Boski wymiar.

Nie potrzebujesz niczego innego jak przejawić w sobie tego, co już wiesz, że nie istnieje coś takiego jak wina szczególnie wobec siebie, lecz tylko droga poprzez lekcje, jako skutki naszych wyborów. Więc popatrz, co potrzebujesz się jeszcze nauczyć, aby postępować inaczej, aby postępować tak, aby Twoje serce radowało się, Twoja Dusza spełniona śpiewała, a Twój Umysł zobaczył, że może służyć temu wszystkiemu, co daje Tobie radość.

Bo to tak naprawdę tyko Wasz umysł projektuje te wszystkie oceny waszych wyborów. Dlatego tak ważnym jest, aby być tego świadomym skąd płynie oskarżenie i ocena waszych zachowań i wyborów i postępowania. Wszystko, co się dzieje również za Waszym wyborem jest, jakie jest i jest to po, aby czemuś służyć, czemuś większemu, czym jest świadomość, kim jesteście. A jesteście doskonali w swojej istocie, gdyż jesteście częścią źródła, Boską Cząstką, która w swoje istocie jest Doskonałością. Cała wasza droga tu na Ziemi, co dzisiaj przeczytałeś w przekazach jest niczym innym, jak ciągłym przypominaniem na różne sposoby, czasem bolesne, kim tak naprawdę jesteście, jak wielkimi istotami jesteście, jako mieszkańcy tej pięknej planety. Wielu już z Was budzi się do świadomości swojego źródła, integruje to na poziomie nie tylko umysłu, ale swojego ciała. Dlatego jest to tak szczególnie ważne teraz, aby się poddać temu, co przychodzi i co wydarza się w waszym życiu.

Poddać się i zaprosić do swojego życia wszystkiego, co płynie ze Źródła, z niematerialnego wymiaru, w zaufaniu być otwartym na integracje boskich cech i jakości w sobie. Nawet, gdy do końca nie rozumiecie tego wszystkiego, co dzieje się na niewidzialnym planie waszego życia. Najważniejsza jest wasza intencja, prośba, otwartość na to, co chcecie, aby doświadczyć. Róbcie to każdego dnia, proście, proście i jeszcze raz proście – a będzie wam dane. Nie może być inaczej, to ja wolą Ojca wypowiadałem te słowa, gdy żyłem jak wy na Ziemi. Przyjmijcie również w zaufaniu to, co doświadczacie na fizycznym planie, co przychodzi, jako wspierające was lekcje w waszej drodze do uświadomienia sobie waszego Boskiego Wymiaru.

Marku! Za każdym razem, gdy czujesz się winnym swojego postępowania podziękuj swojemu umysłowi za jego ocenę Ciebie i przypomnij sobie i jemu, kim jesteś. A to już wiesz. Przypomnij mu, aby zechciał służyć tobie poprzez to, kim jesteś i dokąd dążysz. Utwierdzaj Twój umysł, że jest ważny, bo tak jest, abyś mógł tam dotrzeć gdzie jest twoje przeznaczenie.

Lekcje Marku …, to tylko nieustające lekcje. Jedną z największych lekcji dla każdego, to bycie świadomym tego właśnie.

Z miłością na ten sobotni dzień i do usłyszenia szybko,

Jezus i inni Nauczyciele Miłości

Dziękuję Kochani, jak wy to robicie, że zawsze tylko wsparcie, otucha i nadzieja płynie z Waszych słów. Dziękuję!”

Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *