Przekazy Duchowe

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Przeznaczenie

”Przeznaczenie, dźwięk duszy to powołanie do przejawiania określonych cech, aspektów istnienia, ich rozwijania dla dobra wspólnego, nadrzędnego. Pamiętajcie, wiedzcie, że Duch działa dla dobra wspólnego i realizuje to poprzez duszę, więc w przeznaczeniu nie chodzi o ciebie, a o nas. To twój wkład w budowę, istnienie wspólnego domu i dobra, a nie realizacja tylko określonych zadań.”

Przekaz duchowy otrzymał Mariusz Brzoskowski

”Przeznaczenie – czym jest, jak je zrozumieć, jak się do niego dostosować?

Mówi Jezus Chrystus Sananda,

Czy przeznaczenie determinuje los, życie? Nie, kochani, nie determinuje, choć znacząco wpływa na to, co robimy, czego doświadczamy, jak się rozwijamy i dokąd zmierzamy. Przeznaczenie duchowe polega na nadaniu tonu, dźwięku duszy, który powinien być rozwijany w trakcie jego istnienia. Rolą człowieka jest dostrojenie się do niego, uwolnienie wszelkich dysonansów, fałszywych tonów, rozwibrowań.

Człowiek poprzez swoją świadomość, mądrość, wiedzę ma ogromny wpływ na to, co robi, jak żyje, jak myśli i czuje. Przeznaczenie, dźwięk duszy to powołanie do przejawiania określonych cech, aspektów istnienia, ich rozwijania dla dobra wspólnego, nadrzędnego. Pamiętajcie, wiedzcie, że Duch działa dla dobra wspólnego i realizuje to poprzez duszę, więc w przeznaczeniu nie chodzi o ciebie, a o nas. To twój wkład w budowę, istnienie wspólnego domu i dobra, a nie realizacja tylko określonych zadań.

Dlatego też nie szukajcie, oczekujcie jakiś konkretnych sytuacji, podpowiedzi, przepowiedni, a głównego tonu, który poniesie was tam, gdzie będziecie mogli wzmocnić i przejawić aspekt przejawienia.

Zwróćcie uwagę, że dźwięk rozchodzi się koncentrycznie (jak fale na wodzie), więc kierunek nie ma aż takiego znaczenia. Przeznaczenie jest wszędzie i zawsze, a nie tylko w określonym punkcie i momencie, który jest tylko wydarzeniem, kiedy masz ze szczególną mocą wyrazić to, kim jesteś, jakie jest twoje przeznaczenie.

Dusza, która jest zrodzona z Miłości, Źródła ma w sobie naturalny stan Miłości, który nie jest jej obcy. Ona w swej istocie, jądrze, zarodku jest czystą świadomością, wibracją Źródła. I na tej bazie budowane są fale, dźwięki przeznaczenia dla danej inkarnacji, przejawienia. O tym trzeba pamiętać. Nadrzędną sprawą, stanem nad przeznaczeniem jest Miłość i Światło. Kto stroi się do tej wibracji, rozwija taką świadomość, ten zawsze realizuje swoje przeznaczenie. Kto szuka na siłę tego, co ma robić w tym życiu, co jest jego karmą, ten sam sobie utrudnia urzeczywistnienie tego, co poszukuje, co jest jego przeznaczeniem. Paradoks? Nie, kochani. To wiedza, mądrość, którą trzeba przenieść na życie, na codzienność.

Czym innym jest wsłuchanie się w głos duszy, nadświadomość, a czym innym koncentrowanie się na tym, co dokładnie mam robić, aby wypełnić przeznaczenie. Ono jest, ale wszędzie, na każdym kierunku, który wybierzecie, w każdym miejscu i momencie życia. Warto więc żeglować w Miłości i Świetle, bo wtedy życie samo będzie odkrywać przed nami przeznaczenie, a my będziemy umieli je wypełnić. Nie ma co szukać na siłę, koncentrować się na tym, co będzie, a na byciu tu i teraz w duchu Miłości, w czystej wibracji Światła. Wtedy dociera się do Boskiego przeznaczenia duszy, realizuje się i spełnia w jedności ze Źródłem.

Płyńcie kochani, rozwijajcie się, działajcie pamiętając o tym, że nasze przeznaczenie jest dla dobra wszystkich, że Bóg jest wszędzie, a więc w każdym z nas. Przejawiając Boga realizujesz nasze wspólne przeznaczenie.

Viva Love, Viva God, Viva Life, (Niech żyje Miłość, Bóg, Życie)

Jezus Chrystus Sananda”
Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.