Pomoc Dzieciom

Prezent na gwiazdkę – zbieramy na safarii dla dzieci

Prezent na gwiazdkę – zbieramy na safarii dla dzieci

Prezent na gwiazdkę – zbieramy na safarii dla dzieci z Ugandy

Poza standardowym zbieraniem środków na rzecz sierocińca w Ugandzie zwracamy się o pomoc związaną z planowanym wyjazdem dzieci na safari w trakcie świąt Bożego Narodzenia, aby mogły zobaczyć zwierzęta. Tak … żyjąc w Afryce też trzeba wybrać się na safari, aby zobaczyć lwy, słonie, pantery, antylopy. Za to niektóre gatunki małp są wszędobylskie i potrafią trochę nabroić w zagrodach, domach, hotelach.

Większość dzieci z sierocińca nigdy jeszcze nie widziała na żywo słynnych afrykańskich zwierząt. Wspomóżmy i tą akcję, traktując ją jako prezent gwiazdkowy. Darowizny wpłacać należy na konto fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem „sierociniec Uganda”. Dokonując przelewu można skorzystać z bajeru Dotpay (szczegóły poniżej).
P.S. Dotpay to łatwy w obsłudze elektroniczny system płatności – kartą płatniczą, przelewem. Jeżeli chcesz wesprzeć finansowo działalność fundacji, wpłacić darowiznę, to kliknij na baner Dotpay, wpisz kwotę (ID sprzedawcy jest już podane – nie zmieniaj jego) oraz opis np. „darowizna”, „na dzieci z Ugandy”, i postępuj dalej zgodnie z instrukcjami.

Oto email z 24.10.2010r.

Błogosławieństwa dla drogich przyjaciół z Polski!  Jak tam idzie wyjazd do Peru, Boliwii i Kolumbii? Jakie były główne akcenty? Czekamy na więcej informacji o podróży (wcześniej wysłaliśmy email do dzieci z informacją o wyjeździe, a potem pocztówki z trasy). Na Boże Narodzenie planujemy wyjazd naszych dzieci na safari, aby mogły zobaczyć zwierzęta. Przyjmujemy specjalne darowizny na sfinansowanie tej wyprawy. Mamy nadzieję, że wasz wyjazd był udany i przyjemny, że bezpiecznie wróciliście do kraju. Pozdrawiam serdecznie, 
Crystal”

Czy strona była dla Ciebie pomocna?

0 / 5 Ilość głosów: 0

Ocena strony:

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *