Pomoc Dzieciom

Grudzień 2014 – gość specjalny – Crystal Evans

Grudzień 2014 – gość specjalny – Crystal Evans

Grudzień 2014 – gość specjalny – Crystal Evans

W grudniu 2014 będziemy gościć Crystal Evans, kanadyjkę, założycielkę sierocińca „Loving Hearts Helping Hands” w Ugandzie.

Cieszy nas to niezmiernie. Poznaliśmy się 5 lat temu w Ugandzie podczas naszej grupowej podróży po środkowej Afryce. Od tej pory systematycznie wspieramy sierociniec, który Crystal prowadzi od 2007 roku. Zaczynała od kilkunastu dzieci, teraz zapewnia opiekę prawie 200 sierotom! Ponieważ jest ogromna potrzeba niesienia pomocy miejscowym dzieciom, chce podwoić ich liczbę w sierocińcu – do 400 dzieci. Wow…

Jak chce to zrobić? Jak zaczynała? Dlaczego w Ugandzie?
Jak na co dzień opiekować się 100, 200, 300, 400 dziećmi?
Jak będąc matką trojga dzieci ma się siły na prowadzenie sierocińca?

O tym wszystkim opowie sama Crystal:

– 13-14 grudnia 2014 w Warszawie na LVI (56) Medytacji Miłości.

– 16 grudnia we Wrocławiupodczas co wtorkowych spotkań medytacyjnych przy ul.Ożynowej 23. Zapraszamy. Spotkania otwarte – WSTĘP WOLNY.

PREZENT NA PRZYJAZD CRYSTAL – SCIO™

Na przyjazd Crystal i jej dwójki dzieci: sześciomiesięcznej Bayera i ośmioletniej Selah, mamy specjalny prezent dla jej sierocińca – urządzenie SCIO™! Już zamówiliśmy, w poniedziałek płacimy i czekamy na dostawę. Podczas pobyty Crystal w Polsce przeprowadzimy jak najszersze szkolenie obsługi SCIO™, tak aby Crystal mogła samodzielnie leczyć dzieci i okoliczną ludność metodą SCIO™. Dziękujemy wszystkim, którzy już wsparli ten projekt.

Kliknij tutaj aby obejrzeć wywiad z Crystal Evans.

Teraz zbieramy na SCIO™ dla polskiego sierocińca Jeżeli masz jakiś pomysł, możliwości na wspieranie sierot w Ugandzie i w Polsce – daj znać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *