Pomoc Dzieciom

Zbieramy na Dzień Dziecka 2017

Zbieramy na Dzień Dziecka 2017

Zbieramy na Dzień Dziecka 2017 dla dzieci z sierocińca w Ugandzie

NA DZIEŃ DZIECKA – DZIECIOM AFRYKI

Z tej okazji zbieramy fundusze na rzecz sierocińca „Loving Hearts Helping Hands” już od 7 lat. Okażmy serca i hojność. Podarujmy sierotom z Ugandy radość, extra wyprawę i zabawę. Kto może niech przekaże kilka, kilkadziesiąt złotych na ten cel. W Ugandzie dwa dolary (8,5 zł) wystarcza na dzienne wyżywienie, zapewnienie opieki i dachu nad głową jednemu dziecku. Kilka dolarów (10-15 zł.) umożliwi całodzienną wyprawę poza sierociniec. Kilkanaście dolarów (50-70 zł) kilkudniową wycieczkę po kraju. To zupełnie inne relacje jak u nas. Każda, nawet najmniejsza kwota przyniesie dużo radości i zabawy wielu sierotom w sercu Afryki.

BĄDŹMY SZCZODRZY!

Od 2009 roku wspieramy sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się prawie 200-ma bezdomnych, osieroconych dzieci. One potrzebują nie tylko dachu na głową, codziennej strawy, ale także zabawy, podróży, jakiegoś super dnia.

Dzień Dziecka jest dobrą okazją aby okazać nie tylko nasze zrozumienie, ale także realne, finansowe wsparcie projektów służącym rozwoju osieroconych dzieci.

Kto może niech przekaże kilka, kilkadziesiąt złotych na ten cel. W Ugandzie dwa dolary (8,5 zł) wystarcza na dzienne wyżywienie i zapewnienie opieki i dachu nad głową jednemu dziecku. Kilka dolarów (10-15 zł.) umożliwi całodzienną wyprawę poza sierociniec. Kilkanaście dolarów (50-70 zł) kilkudniową wycieczkę po kraju. To zupełnie inne relacje jak u nas. Każda, nawet najmniejsza kwota przyniesie dużo radości i zabawy wielu sierotom w sercu Afryki.

Zachęcamy do modlitwy, medytacji w sprawie osieroconych dzieci w Ugandzie, Afryce, na Planecie Ziemia, w całym Kosmosie. Prośmy o ich duchowy wzrost, wyobrażajmy sobie świat, gdzie dzieci i dorośli żyją szczęśliwie razem, są dla siebie wsparciem i radością.

Z góry wyrażamy wdzięczność wszystkim darczyńcom i modlącym się.

P.S. Wpłaty można dokonywać na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem „sierociniec w Ugandzie”, które potem przekażmy zbiorczym przekazem do Ugandy lub bezpośrednio na konto sierocińca w Ugandzie.

Dane konta Fundacji „Świadomość Ziemi”

Fundacja „Świadomość Ziemi”
Gdynia ul. Wiczlińska 96
numer konta – 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287

przy przelewach z zagranicy:

IBAN PL 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287
SWIFT (BIC Code) : WBKPPLPP

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *