Pomoc Dzieciom

Z sierocińca z Ugandy

Z sierocińca z Ugandy

Z sierocińca z Ugandy

„Do Wszystkich Naszych Ukochanych Przyjaciół w Polsce!

Chociaż mieszkamy w rożnych częściach świata, nasze serca biją w tym samym rytmie: w rytmie współczucia, hojności, rytmie przyjaźni, rytmie nadziei, wiary, a co najważniejsze rytmie miłości.

Chcielibyśmy przesłać Wam dużo miłości w tym świątecznym czasie, w czasie Bożego Narodzenia i Nowego Roku! Jesteście więcej niż przyjaciółmi i zwolennikami…  jesteście tymi, którzy są obecni w naszych sercach przez cały rok.

Kiedy patrzymy na rok 2016, widzimy bardzo znaczne postępy, które dotyczą naszego rozbudowywanego budynku i nowych budynków. Dzięki Waszej pomocy oraz kilku przyjaciół, których spotkaliśmy podczas wizyty w Polsce (Justyna i Arek) byliśmy w stanie ukończyć jadalnię dla uczniów i zbudować nowy dom dla Clintona i jego rodziny.

Specjalne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy przekazali wpłaty za pośrednictwem Fundacji „Świadomość Ziemi”, bo dzięki nim byliśmy w stanie wybudować znacznie większy dom dla dzieci.

Właśnie otworzyliśmy dwa małe pokoje, a obecnie pracujemy nad dwoma większymi pokojami, które zamierzamy otworzyć na początku przyszłego roku.  Będą one w stanie pomieścić do 60 dzieci.

Również dzięki kilku znajomym z Niemiec budujemy szkołę podstawową (7 klas), która otworzy swoje podwoje w nowym roku szkolnym, który rozpoczyna się w lutym.

Jednak największą budowlą, którą budujemy wspólnie jest kształtowanie charakteru, poczucia własnej wartości i nadziei dla każdego dziecka, dające im poczucie przynależności, akceptacji i miłości.

Dziękuję za utrzymywanie tych dzieci w swoich modlitwach i medytacjach, a także wysyłanie pocztówek (dopisek Fundacji: wysyłamy je zawsze z naszych prywatnych i fundacyjnych podróży), dzięki którym wiedzą, że o nich myślicie … Wszystkie te rzeczy tak mocno budują ich ducha, determinację, nastrój … smiley

Dziękuję za podsycanie płomienia, dzięki czumu może on nadal jasno świecić.

Nie możemy się doczekać Świąt Bożego Narodzenie, dzielenia się prezentami i radością z dziećmi. Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali prezenty lub dodatkowe fundusze, aby pomóc w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Jeśli chcesz wysłać pieniądze na Boże Narodzenie i plany na Nowy Rok, to wiedź, że nadal możesz to zrobić. Jeszcze nie jest za późno.

Gdy będziesz przeżywał okres Bożego Narodzenia, wiedź, że jesteś zapaloną świecą, która płonie w naszych sercach jasnym płomieniem i cały czas jesteśmy wdzięczni za jej światło!

Wszyscy, którzy chcą wspierać nasz sierociniec i szkołę, być sponsorem konkretnego dziecka/-ci, mogą przesyłać fundusze za pośrednictwem Fundacji „Świadomość Ziemi” lub bezpośrednio przelewem bankowym lub Western Union.

Z miłością,

Crystal Evens z dziećmi i całym personelem „Loving Heart Helping Hands

Zachęcamy również do śledzenia strony sierocińca na facebook’u.

A oto kilka zdjęć z sierocińca z 2016 roku

  

 

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *