Pomoc Dzieciom

Zbieramy na SCIO™ dla dzieci w Ugandzie

Zbieramy na SCIO™ dla dzieci w Ugandzie

Zbieramy na SCIO™ dla dzieci z sierocińca w Ugandzie i w Polsce

Kochani! Razem możemy więcej. Sprezentujmy SCIO™ dzieciom z sierocińca w Ugandzie i w Polsce. Zarówno w Ugandzie jaki i w Polsce wiele dzieci trafia do sierocińców chorych, ma utrudniony dostęp do wykwalifikowanej opieki medycznej. Potrzebują one doraźnej pomocy i wsparcia energetycznego. Możemy im pomóc ofiarując urządzenie SCIO™. Podjęliśmy już kroki w tym kierunku. Porozmawialiśmy z producentem SCIO™ o naszym pomyśle i … udało się :). Otrzymaliśmy super niską ceną dla urządzeń SCIO™ przeznaczonych na ten cel.

Trzeba dokupić jeszcze komputery i przeszkolić osoby, w zakresie użytkowania SCIO™. Szkoleniem personelu zajmie się „Gold Rezon” spółka z o.o., która jest wyłącznym dystrybutorem SCIO™ w Polsce. Aby zrealizować ten projekt potrzebujemy 15.000 zł.  Wierzymy, że dzięki waszej pomocy, uda nam się go zrealizować jeszcze w tym roku.

W Ugandzie wspieramy od 2009 roku sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”). W Polsce jesteśmy w trakcie szukania sierocińca, który będziemy także wspierać. Jeżeli znasz szczególnie potrzebujący pomocy sierociniec, daj nam znać.

Więcej o SCIO (kliknij tutaj)

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *