Przekazy Duchowe

Płyń z życiem – Miłość Wszechświata

Płyń-z-życiem-Miłość-Wszechświata

Płyń z życiem – Miłość Wszechświata

”Czyli można być skromnym i radosnym? Tak, jak najbardziej. Skromność to uważność, dostrzeganie innych, szanowanie samego siebie i całego otoczenia, a w konsekwencji takiego postrzegania całości, jedności Istnienia.”

Przekaz duchowy otrzymał Mariusz Brzoskowski,

”Słucham Was, Nauczyciele Miłości! Słucham Ciebie Miłość!

Po prostu pisz, będąc w ciszy, pokoju, braku oczekiwań. Płyń, tak jak płynie liść po wodzie, którego niesie nurt rzeki. Bądź jednak niezatapialny, wieczny. Ten aspekt zależy w dużej mierze od Ciebie samego. Moc jest w tobie! Inteligencja jest w tobie! Duch jest w tobie! Jestem i Ja – Miłość! Miłość czysta, duchowa, skromna, wielka, cierpliwa, nieustannie dzieląca się swoją obecnością, pełna miłosierdzia, współodczuwania, radości życia.

Czyli można być skromnym i radosnym? Tak, jak najbardziej. Skromność to uważność, dostrzeganie innych, szanowanie samego siebie i całego otoczenia, a w konsekwencji takiego postrzegania całości, jedności Istnienia.

Czy można być wielką i skromną? Owszem, jak najbardziej. Ileż wielkich ludzi było skromnymi, miłymi, dzielącymi się sobą? Powiecie – niewielu, ale gdy uwzględni się warunki, zwyczaje, obyczaje panujące na przestrzeni ostatnich kilku tysięcy lat na Ziemi, to było ich bardzo wielu. Pokazali oni, że jest to możliwe, że można być wielkim, dobrym i radosnym.

Cieszę się bardzo, że usiadłeś na przekaz, że mimo wielu zadań jakie niesie Ci życie, myślisz o Mnie, szukasz Mnie i wewnątrz, i na zewnątrz, że dążysz do stopienia się ze Mną. Kocham Cię, płyń z życiem synu, płyńcie razem.

Czysta Bezinteresowna Miłość Wszechświata”
Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.