Przekazy Duchowe

Oda do Miłości – Melchizedek

Oda do Miłości – Melchizedek

Oda do Miłości - Melchizedek

Przekaz duchowy odebrał Stanisław G. 7.07.2006 r. godz. 7.40

”Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

Zgłasza się Nauczyciel Miłości Melchizedek,

Niechaj Miłość Boga kieruje Twoim życiem. Zawierzaj się Miłości, która jest fundamentem Wszechrzeczy, z której wszystko powstało, z której wszystko się wyłoniło. Pozwalaj Miłości, aby przenikała Ciebie, uzdrawiała i rozpuszczała w Tobie wszystko to, co Nią nie jest.

Oda do Miłości
Miłości Moja, Ty jesteś wszystkim co jest. Ty jesteś mocą i zdrojem życia, w którym obmywam swoje rany będące skutkiem mego oddalenia się od Ciebie. Bądź zawsze obecna w moim życiu. Bądź moim natchnieniem i przeznaczeniem. Z Miłości jestem. W Miłości jestem. Z Miłością jestem. Miłość przenika i uzdrawia mnie. Śpiewam o Miłości i z Miłością. Moja Dusza tęskni za Miłością. Ona otwiera wszystkie serca, wszystkie bramy, wszystkie zamki. Przed Nią otwierają się nawet zatwardziałe serca, bo Ona jest ukojeniem, mocą i odwagą.

Nie istnieje nic, co byłoby piękniejsze i mocniejsze niż Miłość. Dlatego zawierzaj się Miłości i żyj zgodnie z Miłością. Proś Miłość, aby zawsze wychodziła Tobie naprzeciw, aby była Twoim natchnieniem we wszystkich sprawach twojego życia. Bóg jest Miłością i Miłość była w Nim od samego początku.
Powierzając się Miłości, powierzasz się Bogu, gdyż On jest Miłością, miłosierdziem, bogactwem, pokojem, harmonią, mocą i ludzki język nie jest w stanie wyrazić tego czym jest Bóg, który jest Miłością.
Bądź zawsze otwarty na intencję służby Bogu. Nie kieruj się egoizmem, gdyż tym sposobem zagaszasz Światło i Miłość, hamując Ich przenikanie przez Ciebie.

Melchizedek”

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *