Przekazy Duchowe

Nauka ciszy – Anioły Miłości

Nauka-ciszy-Anioly-Milosci

Nauka ciszy - Anioły Miłości

”Nauka ciszy jest bezcenna, w ciszy, w zupełnym oddzieleniu od słowotoku myślowego, odpoczywasz, poisz się energią, światłem, odbierasz siebie …”

Przekaz duchowy otrzymała Basia

”Nauka ciszy jest bezcenna, w ciszy, w zupełnym oddzieleniu od słowotoku myślowego, odpoczywasz, poisz się energią, światłem, odbierasz siebie, zamykasz oczy i trwasz … trwaj w ciszy z ciszą, twoja cicha cisza …

Czekając na przekaz odrywasz się od zgiełku tego świata, na bok odkładasz wszystko i w ciszy oczekujesz słów naszych, które przybliżą ci niebo.

Przekaz jest jak podarunek od dnia przykrego wyrwany, on daje ci wytchnienie, on jest dla duszy twej darem. Słowa przelewasz na kartkę, tkasz nimi zeszyt cały, słowa, które przez ciebie Bogiem dziś się stały.One pocieszą, ukoją, łzy otrą, uśmiechem twarz zmienią i wszystko nabiera sensu a życie nabiera rumieńców.

Przekaz ci daje wskazówkę, radę jak żyć dziś inaczej, ciesz się z tego co piszesz. Nie szukaj żadnych tłumaczeń, bo Niebo ci zeszyt utkało, pięknie go ozdobiło. To jest największa nagroda już w twoim życiu, ma miła.

Anioły Miłości”
Back to list

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.