Przekazy Duchowe

Miłość i Światło – Helios i Vesta

Miłość i Światło – Helios i Vesta

Miłość i Światło - Helios i Vesta

”Miłość i Światło Tańczą w Duszach Wielu. Rozjaśniają i Uaktywniają Nową Kosmiczną Świadomość Obecności i Działania Ducha OJCA w Was. Światło OJCA otwiera Nowe Poziomy Waszego Boskiego Przejawienia i Wznosi Waszą Duchową Istotę do Nowych Poziomów Mądrości i Zrozumienia Prawa Miłości.”

Przekaz duchowy  otrzymała Ewa A. Bednarczyk, dn. 29.03.2008r. godz. 19.44

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele! Z kim rozmawiam?

Mówi Helios i Vesta,

Miłość i Światło Tańczą w Duszach Wielu. Rozjaśniają i Uaktywniają Nową Kosmiczną Świadomość Obecności i Działania Ducha OJCA w Was. Światło OJCA otwiera Nowe Poziomy Waszego Boskiego Przejawienia i Wznosi Waszą Duchową Istotę do Nowych Poziomów Mądrości i Zrozumienia Prawa Miłości. Światło, w którym Tańczy Miłość staje się Żywą Strukturą Inteligencji Ducha i Roznieca się Wieczny Ogień Miłości, który aktywnie unosi wszystko w Swoim Transformującym Przeobrażeniu do Krystaliczności Waszego Przejawiania się. Doznajecie teraz kolejnych Przeistoczeń Waszych Istot w Duchu Miłości. Duch Święty Swoją Istotą dociera w głąb każdej Waszej komórki, każdego atomu, każdego żywego organizmu obleczonego w materię, by dokonało się Pełne Doświadczenie i Przejawienie Bogo-Człowieka w Strukturach Nowej Kosmicznej Świadomości. Istota Ducha Świętego Zawiera w Sobie Wszystkie Pierwiastki Najczystszego, Krystalicznego Impulsu i Samej Obecności OJCA. On docierając do Waszej Istoty, Osadza się w Niej; uaktywnia i pobudza wszystko do Krystalicznego i Pięknego Odczuwania, Bycia i Przeżywania Wszystkiego w Duchu Miłości OJCA. To On Duch OJCA, łączy teraz wszystkie Swoje gotowe już drobinki, elementy w Jedno. Przywraca Swoim Wdechem – do Synchronicznej Całości Swego Pierwotnego Współbrzmienia. Korzystajcie z Mądrości i Piękna w Was, które ukierunkowuje Was na Boskość i Jej Przejawienie w Waszym Życiu. Przyjmuj wypromieniowujcie Mądrość Tego Światła, Istotę Miłości Ducha Świętego w Was.

Jesteście Wszyscy w OJCU. Wszystkie Wasze Ciała, Wznoszą się teraz na Wyższe Poziomy Subtelnego Światła Miłości. Przyjmujcie to Światło do bycia Miłością w Działaniu, do bycia Żywym Wszystko Wznoszącym Twórczym Ogniem Miłości.

Helios i Vesta”

Czy strona była dla Ciebie pomocna?

0 / 5 Ilość głosów: 0

Ocena strony:

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *