Przekazy Duchowe

Czyste intencje – Maryja

Czyste intencje – Maryja

Czyste intencje - Maryja

”Jestem Boską powiernicą, Boskim aspektem, Boginią, Matką Matek. Powierz się Mnie, a oczyszczę ciebie ze wszystkiego co przeszkadza tobie kroczyć drogą Miłości i Światła, do Boga.”

Przekaz duchowy  odebrał Stanisław G. 20.08.2006 r., godz. 21.05

”Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

Zgłasza się Maryja,

Bądź pozdrowione dziecko Moje. Ofiaruję ci Moją matczyną Miłość i opiekę. Zaufaj Mi, powierz się pod Moją opiekę, a zaprowadzę ciebie aż pod tron Ojca Naszego. Jestem Boską powiernicą, Boskim aspektem, Boginią, Matką Matek. Powierz się Mnie, a oczyszczę ciebie ze wszystkiego co przeszkadza tobie kroczyć drogą Miłości i Światła, do Boga.

Roztaczam nad tobą opiekę. Nie dopuszczę do ciebie sił ciemności, ani innych negatywnych wpływów, jeżeli Mi się powierzysz. Módl się. Kieruj modlitwy do Mnie, a z radością przekażę je Naszemu Ojcu. Zostaną one wysłuchane. Nie ustawaj w swoich pragnieniach i działaniach w służbie Ziemi, ludzkości i Wszechświata. Służba Bogu oczyszcza i uszlachetnia ciebie.

Nie lękaj się niczego. Pod Moimi skrzydłami jesteś bezpieczny. Kocham ciebie Miłością matczyną. Przygarniam do Mojego Serca. Ofiaruję Boską Miłość, aby wzrastało w tobie Światło Boga. Ze Mną jesteś bezpieczny. Bądź pokorny i oddany służbie Stwórcy, Ziemi, ludzkości i wszechświata.

Miej zawsze czyste serce i czyste intencje. Pracuj na rzecz Ziemi, ludzkości, Wszechświata ofiarnie, bez oczekiwania nagrody. Pracuj bezinteresownie, kierując się ofiarną Miłością. Miej ufność, że twoja praca przyniesie owoce, z których korzystać będzie cały Wszechświat.

Powierzaj się Stwórcy i bądź Jego ofiarnym sługą. Stwórca potrzebuje ofiarnych dzieci ludzkich, którzy będą tu na Ziemi realizować Jego wolę, a w szczególności uzdrawiać planetę Ziemię i wznosić Ją w wyższe oktawy Światła.

Maryja”

Czy strona była dla Ciebie pomocna?

0 / 5 Ilość głosów: 0

Ocena strony:

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *