Przekazy Duchowe

Któż jak Bóg – Jezus

Któż jak Bóg – Jezus

Któż jak Bóg - Jezus

”Kto utrzymuje wysoki standard radości i miłosierdzia, ten rozwija kosmiczne żagle, duchowe emanacje, Boską Istotę w sobie. Wtedy sam błogosławisz swoje życie, swoją naturę, równocześnie rozświetlając świat swoim szczęściem i zawierzeniem.”

Przekaz duchowy otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 05.07.2010r. godz. 6.55

”Słucham Was, Nauczyciele Miłości!

Raduje nas, że starasz się oczyścić kompleksowo. To jest zawsze potrzebne i tak jak czytałeś, niektóre sprawy uwalniają się powoli z ludzkiego punktu widzenia, a są one dodatkowo jeszcze obciążone dualną codziennością. Stąd tak ważne jest dążyć do rozwoju poczucia jedności, miłości, wdzięczności. Kto rozwija te aspekty życia, cechy i wartości, ten dużo szybciej oczyszcza się, uwalnia stare i bieżące, robiąc jednocześnie miejsce na nowe i bardziej uźródlone wibracje, wzorce i uczucia.

Uczucia – nie należy ich się wstydzić, ale też nie nadmiernie eksponować. Trzeba je mieć przede wszystkim w sobie, pozwolić im być, płynąć, emanować samoistnie. Mówimy oczywiście o uczuciach wyższych, o pewnych stanach świadomości, która pozwala rozwijać się w duchu miłosierdzia, radości z życia (Jezus Sananda – Świadomość Chrystusowa).

Kto utrzymuje wysoki standard radości i miłosierdzia, ten rozwija kosmiczne żagle, duchowe emanacje, Boską Istotę w sobie. Wtedy sam błogosławisz swoje życie, swoją naturę, równocześnie rozświetlając świat swoim szczęściem i zawierzeniem. Bez niego trudno o lepsze jutro, nie mówiąc o dniu obecnym. Kto zawierza ten częściej się raduje, w tym jest więcej spokoju i bezsłownego, myślowego zrozumienia. Wzrasta poziom odczuwania, jasnowidzenia, jasnoczucia i jasnosłyszenia. Człowiek staje się coraz bardziej świadomym łącznikiem, przewodnikiem, kanałem, instrumentem, narzędziem, częścią kosmicznej orkiestry, gdzie dyrygentem jest Wszechświat, Wszechmądrość, Uniwersalne Siły Stwórcze (Siły Miłości i Dobra).

„Któż jak Bóg” – znane tobie imię. Pobądź z nim i rozwijaj Go w sobie, śmiało, ufnie, zdecydowanie, konsekwentnie. To jest najkrótsza i najprostsza droga do Oświecenia, Zbawienia, Nirwany.

Jezus-

twój brat, przyjaciel, przewodnik, część Ciebie i Kosmosu, błogosławię Cię, twoją drogę, życie, rodzinę
Go in Love …”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *