Przekazy Duchowe

Czego ludzie nie oddają Bogu?

Czego ludzie nie oddają Bogu?

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski

„Drodzy Nauczyciele Miłości! Czego ludzie często nie oddają Bogu i nie potrafią tego zauważyć?
Odpowiada Jezus i Niebo Całe!

Wiele osób, nawet tych wierzących, nie potrafi tak do końca zawierzyć w to, że wszystko czego doświadczają wypływa z istoty doskonalenia i przejawiania się w człowieku Boskiego Ducha, a w Nim duszy danego człowieka. Panuje przekonanie, że jest pewnego rodzaju oderwanie człowieka od Ducha.

My jednak mówimy, że wszystko jest powiązane, jest odzwierciedleniem Ducha w materii i że jeżeli Ty się doskonalisz, to tym samym uszlachetniasz duchowe sfery życia.

Już czujesz i rozumiesz, że chodzi o większą część świata duchowego, a nie tylko o twoją duszę. Ona w miarę twojego rozwoju, otwartości zwiększa swoje przestrzenie i możliwości, a tym samym pole przejawiania. I dokonuje zmian w tym polu transformacji ciał subtelnych (nie tylko twoich), bo jesteśmy naczyniami połączonymi (coś jak ocean wody – mnóstwo atomów – połączonych ze sobą prostymi więzami molekularnymi, które w ten sposób tworzący wodę, którą widzisz, czujesz, smakujesz, wąchasz itd.).

Jeżeli Ty się oczyszczasz, podnosisz swoją przezroczystość, krystaliczność, czystość, uświęcasz się poprzez zawierzenie i poświęcenie Miłości, to podnosisz – zmieniasz wibracje i klarowność swojego otoczenia.

 Z tego powodu tak bardzo wskazane jest abyście czasami gdzieś fizycznie pojechali, pobyli, aby zmienić skład „wody”, jej powiązania i struktury.

Rozwijając się, służąc Miłości, można doświadczać w materii stanów dualnych (zwłaszcza w niej), bo jesteś jak nieustannie pracująca oczyszczalnia, ogrodnik i siewca. Po to potrzebujecie codziennej dbałości o wewnętrzną czystość, aby móc roznosić Światło Miłości po Oceanie Wszechświata.

Zawierzcie kochani i oddajcie całkowicie swoje życie Bezinteresownej, Boskiej Miłości i zrozumcie, że Duch i Wy to jedno, które nieustannie się doskonali i rozwija.

Z Miłością,
Jezus”

"Rozmowy z Mistrzami" – One Energy TV

Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *