Przekazy Duchowe

Bóg jest życiem – Metatron

Bóg jest życiem – Metatron

Bóg jest życiem - Metatron

”Zostałeś stworzony na podobieństwo Boga. W Tobie jest życie. Bóg jest życiem. Ta cząstka Boskości jest w Tobie. Ciesz się Boskością i żyj pełnią życia, kierując się Miłością i roztropnością”.

Przekaz duchowy odebrał Stanisław G. 14.07.2006 r., godz. 7.10

Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

Zgłasza się Metatron,

Bądź pozdrowione ludzkie dziecko, pełne Światła i Boskiej Miłości. Zostałeś stworzony na podobieństwo Boga. W Tobie jest życie. Bóg jest życiem. Ta cząstka Boskości jest w Tobie. Ciesz się Boskością i żyj pełnią życia, kierując się Miłością i roztropnością.
Otwieraj Serce na Miłość, Światło, Centralne Słońce Wszechświata, na Kryształ Ziemi. Czuj się zjednoczony ze wszelkim Bytem, gdyż wszystko jest Jednością w Bogu. On Jest w Tobie, w Was. Kierując się w życiu Miłością i roztropnością, nie zrobisz błędu, nie obciążysz Duszy. Współodczuwaj. Doświadczaj w Swoim wnętrzu, w ciele uczuciowym, wibracje innych Istot. Kieruj się w życiu w coraz większym stopniu impulsami płynącymi do Twojej świadomości z ciała uczuciowego. Ograniczaj rolę racjonalnego umysłu.
Pozwalaj, aby Światło i Miłość przenikały Ciebie, aby te Energie swobodnie przepływały przez Ciebie. Obserwuj Swoje reakcje na otaczającą rzeczywistość, a także na stany emocjonalne zachodzące w Tobie. Bądź przede wszystkim obserwatorem zdarzeń, nie zaś ich aktywnym uczestnikiem. W szczególności nie pozwalaj, Abyś mówił czy postępował w sposób niekontrolowany. Jeżeli coś Ciebie wzburza, to odczekaj, pozwól, aby napłynęło Światło i Miłość, pozwalające na dokonanie nowej obserwacji określonego zdarzenia. Będziesz miał wówczas możliwość odłożenia istniejącego w Tobie nieharmonijnego aspektu, który jest przyczyną wzburzenia. Takie wydarzenia w Twoim życiu to prawdziwe dary Wszechświata. Pozwól więc, aby zaowocowały w Tobie. To zaś nie nastąpi, jeżeli będziesz reagował na tę wzburzającą Ciebie sytuację automatycznie, a więc według starego, zakodowanego modelu postępowania, nie opartego na Miłości. Ty zaś masz wprowadzić do Twego życia nowe wzorce, ukierunkowane na realizowanie przykazania Miłości.
Dziękuj Stwórcy za wszystko co dzień przynosi i ciesz się, gdy rozwiążesz nieharmonijny aspekt, który ujawniłeś w związku z byciem uważnym obserwatorem wszystkiego co dzieje się w Tobie i wokół Ciebie.
Bycie uważnym obserwatorem jest możliwe, gdy jesteś tu i teraz. Bycie w takim stanie to prawdziwa sztuka życia. Nigdy spontanicznie nie mów tak lub nie. Życie jest znacznie bogatsze i wymaga od Ciebie własnego zaakcentowania się w Rzeczywistości, w Której uczestniczysz.
Ucz się mediacji. Ona zbliża Ciebie do drugiego człowieka. Pozwala lepiej go poznać, a także i Siebie w relacji z nim. Dyskusja, w następstwie której pojawiają się emocje, kształtuje nowe spojrzenie na określony aspekt Twojego życia. Jeżeli emocja wzbudza dyskomfort, masz okazję to uzdrowić. Wymaga to ustalenia źródła emocji, a przede wszystkim otwartości i szczerości wobec Siebie samego, a także i drugiego człowieka. Powinieneś być zawsze świadomy, że zarówno w Tobie jak i w bliźnim zamieszkuje ten Sam Duch, to samo życie, Którym jest Bóg. Zachowuj wewnętrzną równowagę, a w szczególności między impulsami ciała uczuciowego a mentalnego, jednakże w większym zakresie kieruj się uczuciami, gdyż one są ukierunkowane w większym stopniu na realizację zasady Miłości. Kochaj bliźniego, ale kochaj i Siebie. Masz prawo odmówić, gdy oferta bliźniego Tobie nie odpowiada, a w szczególności szkodzi Tobie.
Metatron”

Czy strona była dla Ciebie pomocna?

0 / 5 Ilość głosów: 0

Ocena strony:

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *