Przekazy Duchowe

Wolna wola

Wolna wola

Wolna wola

”Twoją wolną wolą jest oddanie Mi twojej wolnej woli i podporządkowanie się Mnie, Stwórcy. Możesz to uczynić. Będziemy wówczas razem iść przez ziemskie życie. Wówczas w tobie i za pośrednictwem ciebie Ja Stwórca będę objawiał chwałę i moc Boga, moc swojego Boskiego Imienia, a także objawiał swoje przymioty, a w szczególności Miłość, Która jest bezkresna”

Przekaz duchowy odebrał Stanisław G.

”Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

Zgłasza się Bóg Ojciec,

JAM JEST Światłem. JAM JEST Miłością. JAM JEST Mocą. Powtarzaj te święte mantry Mojego Imienia. Wielka jest siła w tych słowach. One dodają mocy każdemu twemu przedsięwzięciu, gdyż uruchamiają Boską siłę i Boską inteligencję, powodując odzew Wszechświata na twe wołania, w którym jest wszystko co jest.

Moje drogie dziecko Ja kocham ciebie. Pragnę być zawsze obecny w tobie, a ściślej mówiąc, abyś ty był świadomy Mojej obecności w sobie, zawsze gotowego służyć ci pomocą, jeżeli o to zwrócisz się do Mnie. Jednakże nie narzucam się tobie. Cierpliwie czekam, aż przypomnisz sobie o Mojej obecności i zaprosisz Mnie do swego życia. Tak mało Mnie prosisz, a Ja tak bardzo pragnę być proszony, gdyż jest Moim pragnieniem przejawiać się w tobie, gdyż ty to Ja. Ty jesteś Mną. Jesteśmy jednością.

Ja sam z siebie nie mogę nic zdziałać w twoim życiu, jeżeli Mnie o to nie poprosisz. Szanuję twoją wolną wolę. To był Mój dar dany ludzkości, z którego nie zawsze umiecie właściwie korzystać. Twoją wolną wolą jest oddanie Mi twojej wolnej woli i podporządkowanie się Mnie, Stwórcy. Możesz to uczynić. Będziemy wówczas razem iść przez ziemskie życie. Wówczas w tobie i za pośrednictwem ciebie Ja Stwórca będę objawiał chwałę i moc Boga, moc swojego Boskiego Imienia, a także objawiał swoje przymioty, a w szczególności Miłość, Która jest bezkresna.

Nigdy nie zrobisz błędu powierzając się Mnie, Stwórcy, Który jest Światłem, Miłością, Mocą, a także pięknem i mądrością. Nie ma w waszym słownictwie słów i wyrażeń, które byłyby w stanie oddać całe Moje bogactwo, które jest również i twoim dziedzictwem, gdyż ty i Ja jesteśmy jednością.

Spójrz na całe swoje życie z punktu widzenia kosmologicznego, transcendentalnego jako przejaw manifestacji Stwórcy, Boga, Którego częścią i aspektem jesteś. Pozwól Mi, aby twoje życie stało się płaszczyzną, na której będę wyrażał się w całej swojej pełni, bo ty i Ja jesteśmy jednością. Ciesz się, że jako Bóg odrodziłeś się w tym materialnym świecie, na tej planecie, że masz okazję doświadczać Boskiego wzrostu i chwały, jako istoty Światła i Miłości, wypełniającej Wszechświat.

Wszystkie Moje przymioty i właściwości Boga są w tobie, do twojej dyspozycji. Działaj więc w łączności ze Mną, jako Bóg, i doświadczaj Boskich atrybutów na tej planecie, dla Mojego zadowolenia. Jako Bóg doświadczam swojej chwały i wielkości przez was, ludzi i cieszę się, gdy wzrastacie w Świetle i Miłości, uzyskując świadomość Człowieka-Boga.

Uszlachetniaj swoje życie. Postępuj tak, jak postąpiłby Bóg, Który jest Miłością, hojnością, radością, wielkodusznością. Dostrzegaj Boga w każdej żywej istocie, we wszystkim co jest, a uzmysłowisz sobie wielkość Boga, Którego częścią i ty jesteś. Spójrz jak wielkie możliwości tkwią w tobie, jako cząstce Boga, mogącego korzystać z całego Boskiego potencjału.

Otwórz się na przepływ Boskiej Miłości i świadomości. Niech te przymioty rozświetlą twoje wnętrze i zjednoczą ciebie ze Mną. Wówczas wrócisz do Mnie, do domu Ojca, czego tak usilnie pragnie twoja dusza.

Powierz mi swoje ego, a przetransformuję go.

Kocham ciebie. Zawsze kochać będę, gdyż JAM JEST Miłością.

Bóg Ojciec, Stwórca
Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *