Przekazy Duchowe

Światło i Miłość to Jedno – Kuthumi

Światło i Miłość to Jedno – Kuthumi

Światło i Miłość to Jedno - Kuthumi

”I każdy z was potrzebuje indywidualnych możliwości, by otwierać Bramy Niebios. Wszystkie klucze macie właśnie w sobie. Potraficie otwierać wszystkie zamki, wszystkie korytarze czasu i przestrzeni.”

Przekaz duchowy otrzymała Ewa Ruf, dn. 8.03.2010r. Thannhausen

”Witajcie dzieci Boże, bracia i siostry w tym pięknym dniu.

Wita was Kuthumi,

który pragnie przekazać wam najczystszą wiedzę mądrości i inteligencji Bożej. To wam bracia i siostry przesyłam Boskie promienie miłości, które każdego dnia otulają was ciepłem i radością. Wasze formy istnienia nabierają z każdym dniem wyrazistych, Boskich kształtów. W was jest miłość, w was jest światło, w was jest pragnienie tworzenia nowej pięknej Ziemi. Nowej rzeczywistości tworzenia nowego raju na Ziemi. Swoją pracą codzienną zmierzacie we właściwym celu, każdy z was ma jednak inną drogę.

I każdy z was potrzebuje indywidualnych możliwości by otwierać Bramy Niebios. Wszystkie klucze macie właśnie w sobie. Potraficie otwierać wszystkie zamki, wszystkie korytarze czasu i przestrzeni. W was jest bowiem zawarta ogromna siła i moc tworzenia. W was są wszystkie potencjały niezbędne do realizacji tych celów.

Światło i Miłość to jedność, która towarzyszy wam każdego dnia i rozświetla wasze drogi lecz czasem w ciemnych tunelach trudno wam dojrzeć światło jakie jest wśród was, w waszych świątyniach, w waszych miejscach ciszy i ukojenia Boską, czystą, Ojcowską Miłością.

Dzieci Boże, pionierzy nowej ery, nauczyciele, mistrzowie to w was pokładamy największe nadzieje. W was tworzą się nowe kształty, nowe formy, nowe częstotliwości i wibracje, które wspomagają każdego dnia Ziemię, ludzi i Wszechświat. Otwórzcie swoje serca zamknięte jeszcze przed nieznanym, nie bójcie się otwierać i przyjmować dostatek i obfitość jaka wam każdego dnia jest ofiarowana. Nie ma przeszkód, ponieważ cel mamy wspólny – służyć ludziom, Matce Ziemi i Wszechświatu. My wszyscy jesteśmy jedną formą istnienia, jedną Boską dobrocią, jednym sercem.

Kryształy i diamenty to kamienie, które są w waszych sercach i codziennie przesyłają światu swą krystaliczną formę odbijając swoje myśli i swoje istnienia. Dochodzą wtedy do pól siatki geometrycznej całego Wszeświata, gdzie łączą się i powracają w jedności scalone do swoich wnętrz, przekształcone, upiększone, bogate. TO JEST WASZA MOC TWORZENIA – WASZE MYŚLI, WASZE CZYNY. Jedność wszyscy tworzymy, jednemu celowi służymy w imię miłości, pokoju i szczęścia na Ziemi. Wszystkie dzieci Boga, przyjmijcie od nas dzisiejszego dnia kolejne dary, które są dźwiękami wdzięczności dla waszej pracy i dla waszej ofiary w służbie Bogu, w służbie Matce Ziemi i wszystkim ludziom zamieszkujących Wszechświat. Różowy kryształ w waszych sercach wibruje na całą Ziemię. Łączmy się wspólnym celem. Łączmy się w imię miłości i jedności. Błogosławione są wszystkie sekundy waszych istnień teraz i w tym czasie na Ziemi. Jeszcze mamy mnóstwo pracy pięknej, czystej, bogatej pracy. Każdego dnia odkrywacie w sobie nowe formy istnień, nowe formy wierzeń oraz postrzegania codziennej rzeczywistości. We wszystkim widzicie jedność Boga z wami. Każdą rzeczywistość jaką tworzycie działając w imieniu prawa i miłości Bożej rozświetlacie wokół siebie i jednocześnie łączycie się w całość. Te pola miłości łączą się i scalają tworząc nowy piękny świat, nową piękną miłość, gdzie gościć będzie pokój, miłość i jedność wszystkich ras ludzkich, wszystkich państw. O odkrywcy czasu, odkrywcy przestrzeni, to wam dzisiaj dziękujemy za tak ogromną pracę. Wspomagamy was i ofiarujemy wam codziennie naszą bezgraniczną miłość. Bądźcie światłami. Bądźcie miłością. Bądźcie w jedności jedność.

KUTHUMI”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *