Przekazy Duchowe

Poczuj się wolnym w materii

Poczuj się wolnym w materii

Przekaz duchowy otrzymał Mariusz Brzoskowski dn. 05.02.2006r. godz.23.20

„Słucham Was, Drodzy Nauczyciele Miłości!

Odpowiada Nauczyciel Miłości

Saint Germain: O czym chciałbyś porozmawiać?
Mariusz – O Miłości. 
Odpowiada Bóg Ojciec – No to posłuchaj,

Miłość jest jak ocean – wszechogarniająca, wszechkresna, wszechgłęboka. Nie zmierzysz jej granic i zasięgu.

Miłość wypełnia cały wszechświat, bo on z niej powstał.

Miłość daje twórcze impulsy, jest motywacją do wszelkiego działania, nawet tego destrukcyjnego ale tu odzywa się miłość egoistyczna. Taka egoistyczna miłość jest trująca. Podana komuś oszałamia, ale potem zatruwa, prowadzi do śmierci. Jedna śmierć jest szybka i bezbolesna, inna krótka i cierpiąca, ale ta najtrudniejsza i najbardziej ukryta, to sącząca powoli i w małych dawkach. Ona najbardziej oszukuje, bo trudna ja odkryć, trudno z nią się komunikować, bo jest prawie niewidoczna. Ale rodzi ona złe owoce. Gdy poczujemy się niepewni, zawiedzeni, odrzuceni to znaczy, że gdzieś sączy się ta trująca miłość – albo własna albo podana nam przez kogoś. Dlatego tak ważne jest zawsze śledzić owoce i plony. Jak dobry ogrodnik co podlewa, sprawdza, czyści plewy i dba o to, by wyrosły jak najbardziej obfite plony. Tak jest z każdą miłością – na efekty trzeba pracować i cierpliwie czekać. Tak też jest w kosmosie.

Wszystko powstało z Największej Miłości, z samego Źródła Źródeł, z pierwotnego Impulsu. I wy teraz dojrzewacie, dorastacie a Ja was podlewam, daję wam Światło i Wodę, Ziemię i Ogień i dbam o was. Jam Jest Waszym Ogrodnikiem. Jestem cierpliwy i pracowity, bo wiem jakie będą plony – Wspaniałe, Niezrównane, będą jak wspaniała Rajska Wyspa na Oceanie Spokojnym. Tak, Spokojnym, bo wtedy zapanuje spokój we Wszechświecie, wasza Moc, Prawda i Miłość zaleją cały wszechświat nieporównywalnym Blaskiem i Światłem milionów wysokorozwiniętych i uduchowionych Istot Światła. Będziecie moimi promieniami we Wszechświecie.

Kocham Was Dzieci Moje, kocham was bezgranicznie i wierzę, że skorzystacie z mojej Miłości aby razem ze Mną dalej tworzyć ten wspaniały Wszechświat.

Jeszcze wiele tajemnic otworzę przed wami, wiele niesamowitych możliwości ale tą największą będzie Miłość, Miłość. Będziecie mieli do niej niczym nieograniczony dostęp. Będziecie mogli się nią rozkoszować i dzielić ze wszystkimi.

Ta Miłość jest w was, otwórzcie się na nią, rozświetlcie i wzniećcie jej żar już teraz, bo ona jest wokół was. Ta Miłość jest dla was, jest w was i wokół was. To Ja, Ojciec Pierworodny mówię do was, dzieci kochane – kochajcie się, szanujcie się, miłujcie się a wszystkie Moce, Energie i Cywilizacje pomogą wam wznieść się na szczyty ludzkich możliwości.

Pamiętajcie, że to JA – Miłość Wszechogarniająca was stworzyłem. Zapraszam was do wspólnego tańca, do Tanga Wszechświata. Nie ma nic piękniejszego jak przemierzać razem bezkresne krainy, splecionym razem w uścisku, uniesiony wspólną falą miłości i radości. To takie piękne i proste. Wystarczy zaufać i poddać się rytmowi. Nic trudniejszego. Słuchać i poruszać się w rytm niekończącej się muzyki. I płynąć, płynąć aż po sam brzeg. Zapraszam Was, Dzieci moje do wspólnego Tańca Miłości.

Wyciągam do każdego z was swoją dłoń i mówię:

„Chodź ze mną proszę, będzie wspaniała muzyka, zatańczymy tak, że wszyscy oniemieją z zachwytu. Kocham Ciebie.” To jest prawdziwa Miłość, miłość czysta i bezgraniczna, Miłość która zawsze uniesie Cię na grzbiecie fali, nawet gdy będzie sztorm na oceanie. Miłość czysta, krystalicznie czysta, zawsze jest jak świeża bryza, orzeźwiająca i porywająca jak kropelki wody na twarzy, mająca swój wspaniały zapach i głębie. Płyńmy i żeglujmy razem dzieci moje. Zapraszam was. Mam tak wiele statków ile dusz na świecie. Wspaniałych statków, dla każdego z was. U steru stać będziecie, a ja zawsze towarzyszyć wam będę. Kocham Was, Dzieci Moje! I love you! Ich libe Dich! Ja ciebia lublu! Je t’aine …

Jestem wiatrem i wodą,
Jestem powietrzem i ziemią,
Jestem krzewem i trawą wiecznie rosnącą,
Jestem Słońcem i morzem,
Jestem Gwiazdą i próżnią,
Jestem Tobą i Mną,
Jestem wszędzie i zawsze,
Jestem dla was i dla siebie,
Jestem Miłością bezkresną
Jestem zawsze z Tobą
I proszę Cię – bądź ze Mną,
Tak jak ja jestem z Tobą
Jam Jest …
Bóg Ojciec Ellochet Miłość Wszechświatów 

FOR EVER YOURS!!!
I LOVE YOU ALL!!!
PEACE AND LOVE!!!
LOVE AND LIGHT!!!
FOR EVER!!!

PS. To jest mój list do wszystkich na Ziemi, z okazji waszych Walentynek. Roześlij wszędzie, gdzie możesz.

Bóg Ojciec.”
Żródło Miłości, Nauczyciel Miłości, Dawca Miłości

Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *