Przekazy Duchowe

Poczuj się wolnym w materii – Jezus Sananda

Poczuj się wolnym w materii – Jezus Sananda

Poczuj się wolnym w materii - Jezus Sananda

”Nie ma co przejmować się nie załatwionymi sprawami, powierz je Bogu, nie rób z nich problemu, obciążenia, a zawierzaj i dostrajaj się, wsłuchuj w to co ważne i pozwól sobie płynąć.”

Przekaz duchowy  otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 21.04.2010r. godz. 10.30

Słucham Was Nauczyciele Miłości i Wewnętrzne Jam Jest!

Nie ma co przejmować się nie załatwionymi sprawami, powierz je Bogu, nie rób z nich problemu, obciążenia, a zawierzaj i dostrajaj się, wsłuchuj w to co ważne i pozwól sobie płynąć.

Oczy trochę szczypią, to wynik cięższej pracy w ostatnich dniach i związanego z tym zmęczenia. Je też zawierz Bogu. Tak …, zawierz swoje zmęczenie, nie izoluj siebie w tym stanie, nie myśl, że Wszechświat Miłości ma to gdzieś. Tak uważając jesteś w błędzie, czyli w mroku, zamiast w Jasności i Jedności.

Twój wysiłek jest konieczny do realizacji wielu zadań materialnych, energetycznych, ale pamiętaj, że Źródło Wszelkiej Obfitości, w tym mocy, sił życiowych jest w Miłości Wszechświata, w planktonie Miłości rozsianym wszędzie gdzie jesteś i nie jesteś. Ucz się nim odżywiać, to studiuj, to zgłębiaj, to trenuj, tu koncentruj swoje myśli, oczekiwania, działania. Zostaw ziemskie walory jedzeniowe, bo one na pewnym poziomie ograniczają twoje wzniesienie i rozwój. Nie chodzi o zaniechanie jedzenia, a twój stosunek do niego, świadomość jakości tego pożywienia. Ucz się radości z oddychania Światłem, napełniania siebie praną, Boską Miłością i Świadomością.

W materii rób to co najważniejsze, na bieżąco, pozwalając sobie na płynięcie i pozorne opóźnianie lub nie realizowanie niektórych projektów, spraw, emalii, itd. Wyluzuj, poczuj się wolnym w tym co robisz, zamiast utwierdzać się w niemożności, przeciążeniu, przymusie. To są stare programy, stare energie.

Nowa Świadomość, Nowe Czasy, Nowe Energie to oktawy Ducha w ciele, w materii. Ty wraz z innymi coraz bardziej świadomymi wprowadzacie, rodzicie Nową Ziemię z wszystkimi nowościami. Wyprzedzacie epokę, jesteście posłańcami i uczniami NOWEGO. Ucz się bycia nowym człowiekiem, nowym Mariuszem, bardziej wolnym, świetlistym, miłującym i pewnym tego co robisz, dokąd i z kim idziesz.

Twój rozwój jest nierozerwalnie połączony z rozwojem Ziemi. Jesteś jej motorem, gazem, luzem i hamulcem, możesz być też wstecznym biegiem. Najlepiej jechać na 4-ce, 5-ce, równo, spokojnie, na średnich obrotach. Będziesz mógł przyśpieszyć i zwolnić płynnie. To jest twoje zadanie, nauka i układ. Realizuj go spokojnie, ufnie, mądrze i zawsze w wibracjach akceptacji, zrozumienia i zawierzenia. Gdy tego brakuje, to znaczy, że hamujesz bez rzeczywistych przyczyn i potrzeby. Zwalniaj zdejmując nogę z gazu, ale nie hamuj pędu ku Źródłu w Źródle.

Uwierz, że wszystko zdążysz, tylko nie myśl, że to wszystko ktoś za Ciebie zrobi. Tego nie oczekuj, wręcz odwrotnie, działaj z nasłuchem jak najdoskonalej i najpiękniej potrafisz.

To tyle (Jezus w Tobie), chyba że masz jakieś pytania… Już Ci uciekły i dobrze, spokojnie rób swoje np. lista zadań na teraz, ale ty to wiesz. Do roboty z miłością, czułością, akceptacją obecnego stanu rzeczy.

Sananda”
Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.