Przekazy Duchowe

Obudźcie pasję naukowca – Ojciec

Obudźcie pasję naukowca - Ojciec

Przekaz otrzymał Mariusz Brzoskowski, dn. 06.03.2010r. godz. 7.45

Słucham Was, Nauczyciele Miłości i Wewnętrzna Mądrości!
    
Zobacz ile radości dostarczył tobie ten przekaz, co czytałeś. Pomyśl o innych, gdy go przeczytają. Warto brać przekazy i dzielić się nimi. One są platformą świadomej komunikacji z wyższym rozumem, duszą, Boską Świadomością, Wszechduchem. Ludzie chcąc rozwinąć w sobie cechy szlachetne, dobre powinni kierować część swojej energii i czasu na umiejętność odbierania i rozumienia przekazów od swojego ciała, otaczających ich świata – Natury (flory i fauny) Wszechistnienie na wielu poziomach i wymiarach. Umiejętność wielopoziomowej i wielowymiarowej komunikacji jest niezwykle barwna i ciekawa, wnosząca nieskończoną ilość kombinacji, które zbliżają jednych do drugich, łączą tych daleko z tymi co są blisko. Spójrzcie co się najdynamiczniej rozwija obecnie na Ziemi, jakie technologie nadają rytm i kierunek nauce. Telekomunikacja, media, genetyka i kosmologia. Główne nurty, z których niestety czasami służą wojnie, dominacji, władzy, panowaniu i kontrolowaniu innych.
    Kochani bracia i siostry!
Obudźcie w sobie pasję wewnętrznego naukowca.
Bądźcie badaczami swojego istnienia, współistnienia.
Stańcie się niekwestionowanymi naukowymi autorytetami.
    
Nauka polega na obserwacji i wyciąganiu z tego wniosków, które można potem spożytkować w życiu codziennym, we współistnieniu, w komunikacji z innymi. Zapewniam was, że bycie badaczem i archeologiem i konstruktorem MIŁOŚCI UNIWERSALNEJ, DUCHOWEJ, CZYSTEJ, MIŁOSIERNEJ jest najbardziej frapującą pasją mojego istnienia. Miłość jest nieskończona. Miłość czyni z każdej istoty, która nią żyje kolejną świadomą emanację Boga we Wszechświecie.
Będąc badaczem Źródła, stajecie się Jego emanacją, wzrastacie, rozwijacie w sobie wszystko to co dobre i nieskończone, stajecie się nieśmiertelni i boscy. Nieśmiertelność ma wiele poziomów i wymiarów, od ducha do ciała, więc można ją również osiągnąć i na Ziemi, w ciele człowieka. Taki człowiek staje się wtedy Bogo-Człowiekiem. Można żyć wiecznie w danej formie, utrzymywać ją przy życiu świadomie. Celem istnienia człowieka nie jest jednak jego fizyczna nieśmiertelność, a utożsamianie się ze swoją duchową istotą i jej przejawianie tu i teraz. Krótko mówiąc BYĆ MIŁOŚCIĄ TU I TERAZ.
Taki człowiek emanuje tylko Boskim Światłem, które niesie ze sobą pełną informację, świadomość, energię, myśli, odczucia i wiedzę Czystej Bezwarunkowej Miłości. Badacz Istnienia staje się jego piewcą. Jest naukowym przykładem, który mogą badać inni. Zaczyna w ten sposób wywierać realny wpływ na otaczającą go rzeczywistość. Zmienia ją, udoskonala, wnosi na wyższe poziomy świadomości i rozumienia, rozświetla wokół siebie czas i przestrzeń, materialne i niematerialne formy życia i istnienia. Naukowiec może stać się uzdrowicielem, lekarzem ciała i duszy. Może pomagać ludziom, Naturze a poprzez to samemu Bogu. Wasz dom – Ziemia wzywa ludzi, prosi ich o pomoc, o jej uszanowanie i uzdrowienie. To apel do każdego człowieka, do każdej duszy, która żyje, doświadcza, konsumuje to, co Ziemia oferuje. Tylko współistnienie oparte na wzajemnej Miłości, a więc szacunku, braterstwie, solidarności, wolności, dobru zapewni harmonię, równowagę, pokój, szczęście, obfitość i radość. Przyszedł czas wykazać się ziemską świadomością, rozumieniem i wdrożeniem w życie zasad globalnej współodpowiedzialności, bo dom jest jeden, choć mieszkań wiele.
Koncentrujcie swe badania na Jedności, żyjcie jakbyście stanowili Jedno, a Wszechświat zapewni każdemu z nas nieśmiertelność i witalność po wsze czasy, w każdym wymiarze i czasoprzestrzeni.
Miłujmy się, kochajmy się, doznajmy wewnętrznego oświecenia, aby być żywą emanacją Boskiego Światła i Miłości.
Przemówił i przekazał Wszechduch, który jest w każdym, Jego świadomość, która jest wszędzie, Światło i Miłość, która Jest. Jam w Tobie jako i Ty we Mnie

PS

Zainspirował do spisania Melchizedek, Jezus (Świadomość Chrystusowa) pomagał, Ojciec przekazał”

 

Czy strona była dla Ciebie pomocna?

0 / 5 Ilość głosów: 0

Ocena strony:

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *