Przekazy Duchowe

Miłość, Bóg – czym Jest?

Miłość,-Bóg-czym-Jest

Miłość, Bóg - czym Jest?

”MIŁOŚĆ –. czym JEST? Myślisz i zgłębiasz ten temat, szukasz materializacji, dowodu, czegoś, co można „dotknąć” ludzkimi zmysłami, że zobaczy i poczuje to więcej osób. Dlatego tak ważnym jest dzielenie się swoimi odczuciami, wizjami”

Przekaz duchowy otrzymał Mariusz Brzoskowski

”Słucham Was, Nauczyciele Miłości!

MIŁOŚĆ – czym JEST? Myślisz i zgłębiasz ten temat, szukasz materializacji, dowodu, czegoś, co można „dotknąć” ludzkimi zmysłami, że zobaczy i poczuje to więcej osób. Dlatego tak ważnym jest dzielenie się swoimi odczuciami, wizjami.

Teraz obawa, że rozmawiasz, notujesz myślouczucia płynące z podświadomości. A czy Bóg ma podświadomość? Już wiesz, że tak, że to, co na górze to i na dole, i odwrotnie. Czyli jak Bóg ma podświadomość tzn., że wszystko w porządku, że On też komunikuje się z sobą i światem za pomocą podświadomości.

Ona – podświadomość jest bardzo ciekawa, mechanizmy jej funkcjonowania są niezwykle frapujące, czyste połączenia kwantowe. Czy to, co wiesz bez myśli, tych słownych myśli, to szybsze procesy myślowe, czy też już podświadome mechanizmy? Umysł jest wielowymiarowy, więc nie ma problemu stwierdzić, ze podział na pod-, nad- i świadomość są bardzo rzeczywiste, odpowiadają pewnemu stanu rzeczy.

Czy ty jesteś rzeczą, kosmiczną rzeczą, czy wolnym duchem w biologicznym ciałoumyśle?

Czym jest Bóg? Czy faktycznie jest Miłością czy czymś więcej?

Oczywiście, że czymś więcej, ale bez Miłości nie będzie się Bogiem. Tak i człowiek bez Miłości nie będzie Człowiekiem, a tylko inteligentnym, krótko żyjącym bytem.

Czyż nie warto uczynić z niego coś więcej, jak czasowe istnienie?

Oczywiście, że tak, choć są i tacy, którzy czynili to bez Miłości, ale gdzieś sobie poszli, zniknęli z ludzkiego planu świadomości. Ci okrutni, szczególnie okrutni pozostali jeszcze w pamięci, ale niedługo znikną, bo mądry, miłujący człowiek nie boi się, nie szuka demonów przeszłości, a poświęca się teraźniejszości i poszerzaniu transcendentalnych horyzontów. W ten sposób zbliża się do głębszego rozumienia Źródła w Niebie i na Ziemi, w kosmicznej przestrzeni i osobistej wnętrzności.

Czym jest Miłość? Jak ją czuć i przejawiać w codzienności, w ziemskiej rzeczywistości?

Odpowiedzi nie znajdziesz w książkach, u obcych, a tylko w sobie, w swoim życiu, czucioistnieniu, w wewnętrznej ciszy pełnej przebłysków, olśnień, w akcji i interakcji, w trudzie i ofierze, w darach, co otrzymujesz co dzień. Nie jest to nostalgia, a spokojna ekstaza, wiedzenie, uniesienie, świadomość.

Świadomość nie jest czuciem, jest tak jak Miłość stanem. Jaki jest stan twojej świadomości? Taki sobie. Tak czujesz, uważasz, myślisz? Błąd! To twoja subtelna ocena. Szukaj mocnych stron i je wzmacniaj. To jest twoje światło, a ono wskaże drogi, kierunki, zaprowadzi do światłości, wzniosłości. Trzeba być na tej drodze wytrwałym piechurem, który z każdym krokiem jest coraz pewniejszy tego, co robi, po co to robi, czemu to służy. Tak jak w dzisiejszym filmie – bez nogi, ale z ideą, zaparciem, wiarą w to, co się robi.

Kręci Ci się w głowie – ni to zmęczenie, ni to energia. A może i jedno i drugie. Nieistotne, choć odczuwalne, a więc ważne. Wszystko, co odczuwasz niesie jakąś informację, ma znaczenie, choć nie zawsze rozszyfrowane, zrozumiałe, itd.

Męczy Cię ten przekaz, ale wiesz, że jest w jakimś stopniu ważny, że coś się dzieje. Niech się dzieje, niech płynie.

Z kim rozmawiam?

Mariusz zanurzony w Świadomości Chrystusowej,

Mariusz odbiera, notuje, coś tam w mózgu szacuje,

Waży, równolegle zapisuje w fotonach i na papierze.

A niech to, co mnie tak bierze, to trudniejsze jak pacierze.

Uśmiech na twarzy, to dobrze wróży.

Płyń Dorohusie, żegluj śmiało, odważnie, choć rozważnie.

Melchizedek i Anioł Uważności”
Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.