Przekazy Duchowe

Duch Święty o dualności

Duch Święty o dualności

Duch Święty o dualności

”Dualność może Was Wabić i Obiecywać Wam Szczęście i Spełnienie, Łatwą ścieżką Układów i Sieci naczyń połączonych do utopijnej chwilowej Szczęśliwości, Złotego Cielca.”

Przekaz duchowy otrzymała Ewa A. Bednarczyk,

Słucham Was, Nauczyciele Miłości! Z kim rozmawiam?

Witaj Ewo! To Ja, Duch Święty – MIŁOŚĆ OJCA Waszego,

Co chcesz Mi Powiedzieć?

Posłuchaj, Wasz Świat, Wasza Ziemia pełna jest dualności. Teraz jeszcze bardziej niż wcześniej możecie czuć działanie tego Schematu.

Dualność może Was Wabić i Obiecywać Wam Szczęście i Spełnienie, Łatwą ścieżką Układów i Sieci naczyń połączonych do utopijnej chwilowej Szczęśliwości, Złotego Cielca. Szybko, Łatwo i wygodnie dla Mnie. Wielu z Was już rozumie ten mechanizm. Wielu jeszcze go sobie nie uświadamia. Dlatego tak ważne jest byście Wy, którzy już jesteście Świadomi i Obudzeni czynili Swoją postawą – intencją, myślą, czynem dobro dla reszty – bo to dobro dla Was wszystkich.

W tej dualności jest jednak Boski Sens. To ona pozwoliła Wam dojść do krańca jej doświadczania i pozwolić, by obudziło się w Was pragnienie Serca – pragnienie powrotu. Ta przestrzeń jest miejscem dla Siły, Mądrości i Działania Ducha Miłości – do Przejawienia Jej Czystej Obecności i Zwycięstwa Prawdy. Tu możecie Nią być w Pełni, kiedy będąc w dualności Świadomie Oddacie Siebie Stronie Światłości i Miłowania – poprzez akt Całkowitego Zawierzenia i oddania się Boskiej Mocy Obcowania w Was.

Tu możecie Przejawić się w pełni jako działający Posłańcy Miłości, Wysłannicy Przejawiający BOGA-OJCA-Matkę poprzez Siebie i Sobą. Dlatego również Ja, Duch Święty Zstąpiłem w Pełni Swoją Istotą do tego Ziemskiego Planu, do Struktur Matki Ziemi i do Waszych Istot, by Rozbudzić Was Swoją Pełną Obecnością i Zakotwiczyć Miłość w Działaniu. Doświadczyć Jej Pełni w Materii w Was i poprzez Każdego z Was. Ja, Duch Święty Schodzę Mocą Dokonania, by doświadczyć Przejawienia BOGA w materii w Każdym z Was i poprzez Was teraz. Schodzę, by Odrodzenie Jedności BOGA w Was, Jam Jest w Jam Jest, Stwarzało Jego Piękno, Harmonię i Pokój.

Duch święty”

 

CIEBIE ZAPRASZAM

Ciebie MIŁOŚCI Piękna –

Zapraszam Dnia każdego –

W Przestrzenie Mego Życia –

I Odczuwania Mego.

 

Dla Ciebie Znów Otwieram –

Me Serce i Me Oczy –
By każdym Nowym Świtem –

Znów w Tobie Ufnie Kroczyć.

 

Dla Ciebie Ma MIŁOŚCI –

Mój OJCZE Przyjacielu –

Wciąż w Radość się Ubieram –

W Twoim Radosnym Tchnieniu.

 

I Życie Swe Uświęcam –

Twej Subtelności Brzmieniem –

Łagodnie się Rozpływam –

Miłosnym Uniesieniem.

 

I Tańczę, Tańczę w Tobie –

Tak Lekko, tak Cudownie –

Twa MIŁOŚĆ Mym Spełnieniem –

W Niej Wszystko Pięknem Płodne.

 

Ewa A. Bednarczyk

Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *