Przekazy Duchowe

Co ważne w szkole i życiu

Wzniećcie Ogień Duszy - na Walentynki od Rady Miłości

Przekaz odebrał Mariusz Brzoskowski 14.02.2013 o godz. 10:10

„Drodzy Nauczyciele Miłości! Dziś są Walentynki. Czy chcecie w związku z tym coś przekazać? Słucham Was.
Odpowiada Rada Miłości!

Tak, chcemy przekazać, że każdy dzień jest dobry do świętowania i praktykowania życzliwości, empatii, radości, czułości, okazywania miłości.

{A tobie już ruszył w podkładzie lekki proces myślenia – A co to za Rada Miłości? Spoko. Jeszcze o niej opowiemy. W skrócie – zbiór dusz, które służą rozwijaniu Miłości na Ziemi złożona z tych, co na niej byli i tych, co na niej obecnie żyją i wiedzą, że będąc Miłością jest się Jednością pełną, Jednością rzeczywistą, Jednością uzupełniającą się i wzajemnie sobie służącą. Takie przesłanie było też bliskie Walentynowi i on jest w Radzie Miłości}

Cieszymy się bardzo, że są takie dni globalnego świętowania, zwracania uwagi, aby przejawić odruch serca, duszy, wyższej świadomości. Każde takie święto rozlewa falę sympatycznej energii, która przyczynia się kropla po kropelce do wzrastania ludzi, a tym samym świata, w którym żyją, do bycia wznioślejszym, bardziej otwartym na innych ludzi i świat. Ten proces bardzo często zaczyna się od bliskich, rodziny, tych, co się kochają i starają być razem, wspólnie, a nie tylko obok siebie. Wspólne życie uczy jedności, np. gdy jestem radosny, to po chwili inni też zaczynają się śmiać, mieć lepszy humor (od Mariusza – nie chodzi tylko o ludzi, a o zwierzęta, rośliny, praktycznie całe Życie). Gdy jestem słaby, w gorszym nastroju, to mogę skorzystać z mocy i mądrości partnera, towarzysza, brata, siostry, Natury. Generalnie chodzi o wspieranie siebie w szlachetności i radości życia.

Kochajcie się, więc dziś i jutro, teraz i zawsze, obdarzajcie ciepłem serca siebie i cały świat. Wzrastajcie w miłości, Boskiej Miłości. To jest najkrótsza, najpiękniejsza droga do szczęścia, obfitości, spokoju, spełnienia, bycia żywym odbiciem Boga w człowieku.

I tego Wam i sobie życzymy. Kochamy i pozdrawiamy, ślemy walentynkowe uściski, całusy, przytulasy dla całej ziemskiej klasy…

Rada Miłości”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *