Przekazy Duchowe

Boskość to trwanie, bycie, stan, o który trzeba codziennie dbać – Saint Germain

Boskość to trwanie, bycie, stan, o który trzeba codziennie dbać – Saint Germain

Boskość to trwanie, bycie, stan, o który trzeba codziennie dbać - Saint Germain

”Bóg dba o swoją Boskość, inaczej by nie był Czystą Miłością. Tak i ty dbaj o Nią, pielęgnuj Ją, abyś mógł jeszcze piękniej, wspanialej Nią emanować. To twoja esencja, to ty w swojej pierwotnej istocie.”

Przekaz duchowy otrzymał Mariusz Brzoskowski

Słucham Was Wewnętrzna Miłości i Kosmiczni Bracia Miłości!

Saint Germain – O czym chcesz dzisiaj, teraz porozmawiać?
Mariusz – O … o Miłości dalej, bo tak mi kilka dni temu przekazałeś, a cichy i natychmiastowy głos wewnętrzny podpowiedział.
Saint Germain – Dobry wybór, nadaje ton energetyce tego spotkania, wskazuje źródło inspiracji, chęć zgłębiania niezgłębionego.
Mariusz – Miłość jest więc niezgłębiona, czyli nie można jej rozpoznać do Końca?

Saint Germain,

Umysł tobie pracuje zamiast słuchać. Z jednej strony dobrze, bo wyraziciel twojej świadomości chce ją jeszcze lepiej zrozumieć, pojąć, ale w przekazie trzeba też umieć płynąć, wiedzieć, kiedy jest czas, moment słuchania, a kiedy gadania. Czułeś przepływ Energii (faktycznie, strumień, fala Energii była bardzo mocna), a to oznacza, że płyną wieści, że informacja za twoim przewodnictwem jest rozsiewana w przestrzeniach Ziemi, której trzeba pomagać, wzmacniać ją, uzdrawiać, a nawet ratować.

Miłość wyraża się w działaniu m.in. poprzez dbanie o swój dom, jakim niewątpliwie dla ludzi jest Matka Ziemia. Ty już działasz, pracujesz na tym polu od kilku lat, masz duże doświadczenie i wiedzę z tym związaną, a jednak też czasami ulegasz wahnięciom emocji, złym myślom, zaniechaniu. Masz jednak rozum i serce, które pomagają się tobie z tego de facto „odmiennego” stanu świadomości, bycia, podnieść, wyrwać (od Mariusza – odmiennego, bo to, co odbiega od wibracji Źródła jest tak naprawdę odmienne). Wstajesz wzmocniony, mądrzejszy wewnętrznie, choć nie zawsze w pełni sił. Przychodzą one jednak w krótkim czasie, gdy z powrotem zestrajasz się z wewnętrznym Światłem, jak i Źródłem Miłości we Wszechświecie. Siadasz, bierzesz przekaz, medytujesz, sam lub z Heleną, innymi ludźmi, z nami. Zaczynasz działać ufniej i z większą wiarą. Wtedy przychodzi moc, bo czerpiesz siły, inspirację z Nieba, Jasności, jądra wnętrzności. Integrujesz się z duszą, wyższą jaźnią, Boską Świadomością. Jesteś nastawiony na tak, takie duże TAK.

I gdy utrzymujesz ten kurs, ten wewnętrzny optymizm i radość życia, zaczynasz czuć coraz więcej miłości, i tej ludzkiej, i tej kosmicznej, duchowej. Jesteś szczęśliwy, twórczy, stajesz się pochodnią Światła, która pomaga tobie i innym być w Świetle rozświetlając jednocześnie mrok iluzji, zapomnienia, zagubienia.

Taka jest Miłość – świeci by pokazać, otulić, ukoić, napoić. Ty teraz pijesz całym sobą, czujesz to, wiesz o tym, że cała twoja wielowymiarowa istota, byt, od duszy do ciała karmi się nektarem Bogów – Światłem Czystej Bezinteresownej Miłości. Czujesz jak wzrasta w tobie chęć życia, działania, dzielenia się, jak pięknie jest żyć.

Taka jest Miłość – daje życie i pomaga żyć, więc i ty pomagaj sobie i innym. Zawsze znajdziesz w tym radość, bo taka jest Miłość, wszystko inne to mrok zapomnienia, zagubienia się, dezorientacji. Nieraz rozmawialiśmy o tym, że Źródło, Bóg, Stwórca nie tworzył i nie tworzy z zamysłem dualności, choć dualność powstała w wyniku deformacji Aktu Stwórczego. Mimo to trzeba uznać za efekt swoich działań, które trzeba na nowo rozświetlić czystym promieniem, prawdziwą świadomością, jasnością i przejrzystością.

I to czyni Bóg, i każdy tak powinien żyć: rozjaśniając poprzez Miłość, kochać pomimo, codziennie odradzać i wzbudzać na nowo Boga w sobie. Boskość to trwanie, bycie, stan, o który trzeba dbać.
Tak …, tak. Bóg dba o swoją Boskość, inaczej by nie był Czystą Miłością. Tak i ty dbaj o Nią, pielęgnuj Ją, abyś mógł jeszcze piękniej, wspanialej Nią emanować. To twoja esencja, to ty w swojej pierwotnej istocie.

Niech Miłość, Źródło stanie się twoim paradygmatem istnienia, bycia. Niech nic tym nigdy nie zachwieje, nie wzruszy tego niezwykłego stanu, jakim jest życie w czystej świadomości, w prawdzie, w Bogu, w samym Źródle Wszechistnienia.

Cieszę się, że mogłem Tobie przekazać te proste prawdy, bo trzeba o nich nieustannie pamiętać, mieć je w sobie, być w pełnej integracji z nimi, aby nie dać się zepchnąć z obranej już drogi, stylu życia. Pamiętaj, że Miłość to obfitość na każdym poziomie, w każdym wymiarze, że Ona JEST, trzeba tylko ją zapraszać do życia, pozwalać Jej wypływać z Ciebie, objawiać się poprzez Ciebie. To są moje przesłania, wskazania. Na Miłość nigdy nie jest za późno. Ona jest, a że jest miłująca, kochająca, miłosierna, pomagająca, tworząca, więc czerp z Niej, bo jest w Tobie i wokół Ciebie, jest wewnątrz i na zewnątrz, po prostu JEST.

Teraz możemy pogadać.

Mariusz – Jest we mnie duża wdzięczność i radość, próbuję pobudzić, znaleźć ton do pytań, ale czuję, że wyrażenie, powiedzenie Tobie o mojej wdzięczności było najważniejsze (po chwili, gdyż poszedłem do pokoju zamknąć okno, które nie było otwarte), … Co robić (pytanie ogólne i szczególne, ale to się wie, gdy się rozmawia)?

Saint Germain – Ty wszystko wiesz. Działaj i twórz będąc w połączeniu, uważności, otwartości, elastyczności, a przede wszystkim w Miłości.

Brat, przyjaciel i coś więcej …

Saint Germain”

PS od Mariusza
Przed pytaniem na końcu przekazu „Co robić” poczułem chłód, pomyślałem, że nie zamknąłem okna w pokoju i stąd taki powiew (na dworze -13oC). Poszedłem z kuchni, gdzie brałem przekaz do pokoju, a tu się okazało, że nie, okno zamknięte. Zrozumiałem, że energetyka przekazu była tak duża, że gdy on się kończył, to Energia zmniejszała swoje natężenie i stąd to odczułem jako chłód, a przecież to był tylko powrót do mojego naturalnego stanu. Często tego doświadczamy po medytacjach, gdy kończy się intensywny przekaz Energii.

Kochani!

Warto brać przekazy, bo to strawa dla ciała, umysłu i duszy. Pozdrawiam i przekazuję dalej to błogosławieństwo, jakim jest ten przekaz.

Mariusz

Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.