Uzdrawianie Duchowe

Podziękowanie za uzdrowienie psa

Podziękowanie za uzdrowienie psa

Podziękowanie za uzdrowienie psa przez Medytacyjny Krąg Uzdrawiania

W ostatni wtorek (16.04.2013) jeden z uczestników Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania, który odbywa się regularnie w naszej Fundacji, poprosił o przekazanie uzdrawiającej Energii Miłości swojemu psu, który był bardzo chory, wręcz umierający. Oto jaki przysłał nam sms kilka dni później o jego błyskawicznym uzdrowieniu:

„Dziękuję Wam kochani … Już drugiego dnia pies wrócił do formy, zaczął pić dużo wody.  Miała ona dużego guza wielkości ogromego ogórka w okolicach krocza… i jeszcze ponad 40 stopni gorączki. Teraz guz jest wielkości orzeszka 🙂 Jeszcze raz dziękuje wam wszystkim i pozdrawiam na detoksie (warsztaty „Oczyszczania ciała i umsłu”). Dawid”

Dostaliśmy również podziękowanie od Mirosława, który zauważył poprawę w kondycji kręgosłupa:

„Dzień dobry. Chciałem podzlękować za wtorkowe uzdrawiania i medytacje! Intencje podane przeze mnie zaczęły się realizować! Mój kręgosłup wrócił prawie do zdrowia nerwica lękowa sie zmniejsza.

Największe zmiany widzę u Eli trafiła do dobrego lekarza finansowo sie poprawiło jest pełna optymizmu sama twierdzi że zmieniła się na lepsze negatywności się oczyściły dzieje się coś niezwykłego nasze relacje się poprawiają. Zauważyła żę mniej je a więc nadwaga zacznie się zmniejszać. I wiele niezwykłych rzeczy. Dziękujemy!

Niech Moc Miłości oczyści wszystkie przeszkody przedstawiane we wtorkowym kręgu dla pożytku Wszystkich Istot! Z wyrazami szacunku, Mirek”

Kto chce, czuje taką potrzebę, niech śmiało przysyła prośby, które mogą dotyczyć wszystkiego, co leży nam na sercu, co jest dla nas ważne, co może służyć dobru pojedynczego człowieka, zwierzęcia, drzewa, rzeki, kraju, jak i całej ludzkości i Ziemi.

Będzie nam bardzo miło, jeżeli zadzwonicie, przyślecie nam krótką relację, świadectwo uzdrowienia, czy też wejścia w ten proces. Błogosławimy i pozdrawiamy wszystkich proszących, uzdrawianych, medytujących, jak też cały świat duchowy, który de facto dokonuje tych duchowych uzdrowień.

Prośby można przesyłać na nasz email: fundacja@swiadomosc-ziemi.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *