Uzdrawianie Duchowe

O działaniu Medytacyjnego Kręgu Uzdrowienia

Medytacja-do-zaistnienia-Boskiej-Tkanki-w-nas

O działaniu Medytacyjnego Kręgu Uzdrowienia

Na każdym spotkaniu podchodziły do nas osoby, które opowiadały swoje doświadczenia związane z działaniem Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania. Były to żywe relacje uzdrowień fizycznych, uzdrowień sytuacji międzyludzkich, poprawy samopoczucia po napisaniu próśb o dołączenie ich do kręgu medytacyjnego.

PO SPOTKANIACH I ROZMOWACH O MEDYTACYJNYM KRĘGU UZDRAWIANIA

W ostatnich trzech tygodniach byliśmy na Pomorzu (Koszalin, Świnoujście, Szczecin), Kujawach (Toruń), Wielkopolsce (Poznań), w Łodzi i w Lubelskim (Nałęczów). Mieliśmy tam spotkania medytacyjne, prowadziliśmy kurs nauki Telepatii Miłości, a przede wszystkim spotykaliśmy się z przyjaciółmi, naszą ziemsko-kosmiczną duchową rodziną. W międzyczasie odbył się też Zjazd Ratowników Ziemi, na który było dużo osób z różnych stron kraju i zagranicy.

Wspaniale jest spotykać się z bratnimi duszami, cieszyć się z nawet krótkiego pobycia razem. Wspaniale jest też poznawać nowych ludzi, słuchać ich opowieści, dzielić się całym sobą, wielowymiarowo, wspólnie medytować i wykonywać prace energetyczne na rzecz Matki Ziemi, globalnego i indywidualnego uzdrowienia duchowego.

Na każdym spotkaniu podchodziły do nas osoby, które opowiadały swoje doświadczenia związane z działaniem Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania. Były to żywe relacje uzdrowień fizycznych, uzdrowień sytuacji międzyludzkich, poprawy samopoczucia po napisaniu próśb o dołączenie ich do kręgu medytacyjnego. Otrzymujemy także wdzięczne telefony, gdzie ludzie dziękują za uzdrowienie, rozwiązanie jakiś sytuacji, pogłębienie relacji duchowych ze swoją duszą. Dla nas jest to wyraźne potwierdzenie pozytywnego wpływu medytacji na życie innych ludzi. Otrzymujemy w ten sposób bezpośredni zwrot informacyjny od osób proszących o pomoc w uzdrowieniu. W ten sposób już nie tylko wierzymy, ale też i wiemy, że to działa.

Jest w nas ogromna wdzięczność do Przewodników, Mistrzów Duchowych, do naszych dusz, do samego Źródła, że tak wspaniale pomagają, nawet tam gdzie wydaje się, że nie ma ratunku, że już koniec. Dziękujemy Źródlanej Miłości rozlanej po całym Wszechświecie za inspirację do tej pracy, za Jej nieustającą łaskę, miłosierdzie, wsparcie, rozświetlanie, oświecanie, pomaganie, dzielenie się sobą.

Przekazujemy podziękowania wszystkim medytującym, dołączającym się do Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania od tych, co proszą o tą pomoc. Z tego, co widzimy i słyszymy jest w nich wiele radości i wdzięczności, poczucia duchowego wsparcia i wzmocnienia, gdy ich problemy, troski, choroby zostają w cudowny sposób rozwiązane.

Pozdrawiamy z radością,
Fundacja „Świadomość Ziemi”

P.S. Oto jeden z zasłyszanych przykładów działania Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania:

UZDROWIENIE STOSUNKÓW UCZEŃ – NAUCZYCIEL

Uczennica liceum w Niemczech, Roksana bardzo lubiła język angielski. Miała zawsze dobre stopnie i relacje z nauczycielką. Z nieznanych przyczyn zaczęła ona ją w ostatnim czasie dyskryminować, źle oceniać. Spowodowało to niezrozumienie i żal Roksany, aż do takiego stopnia, że się faktycznie zniechęciła do nauki języka. To z kolei pociągnęło za sobą jeszcze gorsze stopnie i relacje z nauczycielką. Stwierdziła razem z mamą, że może napiszą do nas prośbę o uzdrowienie tej sytuacji, bo wnosiła ona tylko przykre emocje i złe samopoczucie.

Tydzień po przesłaniu prośby do Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania wydarzyła się rzecz niezwykła – nauczycielka przy całej klasie przeprosiła Roksanę za jej złe traktowanie, niewłaściwe ocenianie i poprosiła o wybaczenie. W ramach rekompensaty tej przykrej sytuacji zaprosiła ją na tygodniowy kurs języka angielskiego do Anglii. I to na koszt szkoły!

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *