Rozwój duchowy

Pisz listy do Stwórcy – Melchizedek

Pisz-listy-do-Stwórcy-Melchizedek

Pisz listy do Stwórcy – Melchizedek

Przekaz odebrał Stanisław G. 3 lipca 2006 r., godz. 7:20.

„Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

Zgłasza się Melchizedek,

Dary Ducha Świętego to wielkie dary Stwórcy dla człowieka. W te dary od niepamiętnych czasów były wyposażone Boskie istoty Światła, lecz w następstwie ich degenerowania się i schodzenia w materię, utracili te Boskie przymioty. Wraz z twoim ponownym wzrastaniem na drodze Światła i Miłości odzyskujesz przymioty i właściwości twojego Boskiego dziedzictwa. Podziękuj Stwórcy za te dary. Niechaj te Boskie energie przenikną ciebie całkowicie, oczyszczą i uzdrowią całe twoje ciało i duszę, aby dusza mogła wzlatać wysoko, wolna od obciążeń.

Proś Stwórcę o przebaczenie i sam przebaczaj z całego serca, sobie i innym. W przebaczeniu leży moc uzdrowienia ciała i duszy. Przebaczenie usuwa przeszkody na drodze duchowej i w materialnym życiu na planecie Ziemi.

Pisz listy do Stwórcy z prośbą o twoje prowadzenie na drodze duchowej i w twoim życiu na planecie Ziemi. Bóg to najlepszy Nauczyciel. Boga nie musisz szukać, gdyż On jest w tobie zawsze obecny, zawsze darowujący się, gdy Go prosisz.

Bądź radosny, śmiej się często. Miej dystans do życia, gdyż tu na Ziemi jest ono wielką iluzją, ale zarazem niezbędne dla twojego duchowego wzrastania.

Służba Bogu to najbardziej wzniosła funkcja jaką może podjąć dziecko ludzkie. Ona obliguje ciebie do poddania się Stwórcy i spełniania Jego woli, gdyż On jest wielką Kosmiczną Inteligencją. Jego mądrość przewyższa ograniczony ludzki umysł. Bóg kieruje się Miłością i twoim najlepiej rozumianym interesem. Będąc z Bogiem w świadomej jedności nigdy nie zbłądzisz, a twoje drogi będą proste i kroczyć będziesz z Miłością i w Miłości.

Melchizedek”

DOSTĘPNY JEST KURS O TELEPATII DUCHOWEJ

Warsztat: Telepatia Duchowa (Stopień 1)

99,00

Interesuje Cię telepatia duchowa? Chcesz doświadczać samodzielnych, bezpośrednich kontaktów telepatycznych? Bez pośredników, dogmatów, ponad religiami i tradycjami? Poszerzyć przestrzeń serca? Dostroić się do Boskiej Matrycy?

Naucz się Świadomej Telepatii Miłości i korzystaj z mądrości i wsparcia Duchowych Wymiarów Istnienia. Skorzystaj z doświadczenia prowadzącego i tysięcy ludzi, którzy dzięki Świadomej Telepatii Miłości zmienili swoje życie na lepsze.

W ofercie dostęp do video-kursu na platformie VOD. Kupując teraz otrzymujesz dodatkowe bonusy:
- PDF z przekazami o Miłości kobiety i mężczyzny
- dostęp do części LIVE Webinarów 'Pytania i odpowiedzi' raz na miesiąc (szansa na weryfikację wątpliwości na żywo)

Po zakupie otrzymasz na swój e-mail DOSTĘP do platformy szkoleniowej VOD 24/7 z pełnym kursem oraz bonusami.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *