Aktualności

Zjazd Ratowników Ziemi Online – 30 Grudnia 2020, godzina 19.00

Zjazd Ratowników Ziemi Online – 30 Grudnia 2020

Zjazdy Ratowników Ziemi  organizujemy nieprzerwanie od 2005 roku. W tym roku zrobimy to w wersji online 30 grudnia. Zaczniemy o godz. 19:00. Skończymy około godz. 22:00. Wierzymy, że będzie to wieczór pełen miłości, światła, duchowo-energetycznej kreacji.

Czym jest Ratowanie Ziemi?

Ratowanie Ziemi to nie tylko ekologia. Ratowanie Ziemi ma także wymiary duchowe, energetyczne, mentalne, uczuciowe. Dotyczy wszystkiego, co jest Ziemią i co na niej i w niej żyje. Nasza fundacja działa głownie w obszarach niematerialnych. Wychodzimy z założenia, że materia jest wytworem duchowej kreacji, jak to się mówi „z ducha wyszło i do ducha wróci”. Im więcej będzie w nas kreacji duchowej, wysoko wibracyjnej, tym więcej będzie dobra, pokoju, współodczuwania, działania służącego dobru ogólnemu, zgodnemu z prawami wszechświata, z naturą życia.

Życie we Wszechświecie oparte jest na cyklach, które dają możliwość korekty tego, co jest. Każdy rok, każdy dzień to nowa epoka. Nowy rozdział życia. Budzimy się i możemy zacząć dzień, jak co dzień. Możemy też wstać i zacząć ten dzień kreować tak, aby przyniósł lepsze owoce. Każdy z nas może i powinien robić coś dla planety, z której gościnności i zasobności korzysta.

XXIV Zjazd Ratowników Ziemi będzie dostępny w wersji webinarowej i na FB Live w grupie zamkniętej 'Prace medytacyjne Fundacja Świadomość Ziemi'

Jeśli chcesz zapisać się na wersję webinarową Zjazdu Online, kliknij TUTAJ

Lub dołącz do Zjazdu poprzez grupę FB, klikając TUTAJ
(Jeżeli nie należysz jeszcze do grupy, zgłoś akces uczestnictwa najpóźniej do 18.30, 30.12.2020)

W zjeździe mogą uczestniczyć osoby, które jeszcze z nami wspólnie nie medytowały i nie spotykały się. Najważniejsza jest otwartość serca, współobecność w duchu miłości i światła!

Jeżeli nie będziesz mógł osobiście uczestniczyć w tym zjeździe, to możesz przyłączyć się do niego duchowo, mentalnie, energetycznie, intencją serca, bądź wyrażeniem takiej woli i medytować w domu, z rodziną, znajomymi, gdziekolwiek jesteś. Dzięki temu zwiększy się moc, zakres i oddziaływanie naszych prac.

Pozdrawiamy z głębi duszy i z całego serca,
Fundacja „Świadomość Ziemi”

1 stycznia o godz. 20:00 organizujemy medytację z cyklu Wielka Modlitwa i Medytacja w wersji webinarowej i FB Live na FB Fundacji.

Zapisz się na wersję webinarową TUTAJ

Zachęcamy również do śledzenia naszego fanpage na Facebook’u.
Link do strony FB.

O Zjazdach Ratowników Ziemi

Zjazdy Ratowników Ziemi organizujemy od grudnia 2005 roku. Są one niezwykłym, radosnym, pełnym ekspresji i spontaniczności spotkaniem osób, którym dobro Matki Ziemi i ludzkości jest bliskie sercu, leży u podstaw ich filozofii życia. Wytwarza to niepowtarzalną atmosferę, która umożliwia dokonywanie głębokich prac duchowo-energetycznych neutralizujących nieharmonijne działania ludzkości, wznoszących Matkę Ziemię i ludzkość w wyższe wymiary Istnienia.

Bądź z nami na co dzień w mediach społecznościowych:

  • na FB i poprzez webinary prowadzimy regularne medytacje na żywo,
  • WhatsApp – grupa medytacyjna (aby dołączyć, skontaktuj się z nami)
  • Youtube – rozwijamy ten kanał; im więcej będzie subskrypcji, tym więcej będziemy zamieszczać tam filmów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *