Aktualności, Kursy i warsztaty rozwoju duchowego

MEGA PROMOCJA NA POJEDYNCZE KURSY ONLINE!

promocja na kursy online

Black Week – Mega promocja na pojedyncze kursy online -41%!

Tylko do 27.11. każdy kurs za 260 zł. Taniej aż o 180 zł! 

 

1. NAUKA KONTAKTU TELEPATYCZNEGO – stopień I. Chcesz doświadczać samodzielnych, bezpośrednich kontaktów telepatycznych? Bez pośredników, dogmatów, ponad religiami i tradycjami? Poszerzyć przestrzeń serca? Dostroić się do Boskiej Matrycy? Naucz się Świadomej Telepatii Miłości i korzystaj z mądrości i wsparcia Duchowych Wymiarów Istnienia. Skorzystaj z doświadczenia prowadzącego i tysięcy ludzi, którzy dzięki Świadomej Telepatii Miłości zmienili swoje życie na lepsze.

2. PRACA Z ANIOŁAMI I ARCHANIOŁAMI stopień I oraz 3. PRACA Z ANIOŁAMI I ARCHANIOŁAMI stopień II. Na kursie o Aniołach podzielę się moimi doświadczeniami, wizjami, wglądami para-naturalnymi, które przeżyłem dzięki otwarciu się na świat Aniołów. Przekażę Ci, jak się z nimi komunikować. Jak współpracować z Aniołami. Jak kreować życie doczesne i wieczne. Jak uzdrawiać siebie, ludzi, zwierzęta, naturę za pomocą Aniołów.

4. UWALNIANIE BLOKAD, TRAUM I PRZEKONAŃ – stopień I. Czy tego chcemy, czy nie, posiadamy wiele blokad i ograniczających przekonań. Ma je nawet nasza dusza. Nabywamy je od samego poczęcia, przez cały okres połogu. Potem nasiąkamy przekonaniami rodziców, rodziny, kraju, w którym mieszkamy. Nieświadomie mnóstwo przekonań, wzorców, programów staje się „naszymi”. Są w naszym umyśle, podświadomości i ciele. Na tych warsztatach pokaże Ci, jak pozbyć się ich wszystkich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *