Przekazy Duchowe

Zmiana myślenia to zmiana świadomości – Jezus

Zmiana myślenia to zmiana świadomości – Jezus

Zmiana myślenia to zmiana świadomości - Jezus

”Żyjecie w dualnym świecie pełnym bólu, lęku, krzywdy. Sztuką jest żyć w harmonii i całkowitej czystości duchowej. Ale macie dążyć do wzrastania duchowego w pełnej świadomości do kogo dążycie, co chcecie osiągnąć i jaką drogą podążać.”

Przekaz duchowy  otrzymała Helena Nieczyporenko, dn. 19.05.2010r. godz. 23.35

”Słucham Cię Jezusie!

Czytasz nową książkę o Żywym Słowie. Czytaj ją uważniej. Zwracaj uwagę na istotne zdania i stwierdzenia, przemyśl pod swoim kątem, co możesz przyswoić dla siebie. Bardzo dużo z tej książki znasz, ale czasami zdania są inaczej ujęte. Jak każda duchowa książka może coś dobrego przynieść. Miłej i uważnej lektury. Niektóre treści już zostały przez wasz czas skorygowane, ale większość jest ponadczasowym przesłaniem. Cieszę się, że tłumaczenie tej książki pojawiło się na polskim rynku. Czym więcej książek ukaże się na polskiej ziemi mówiących o obłudzie kościoła, tym szybciej ludzie obudzą się i zaczną myśleć. Zmiana myślenia doprowadza natomiast do zmian świadomości indywidualnej i globalnej, a teraz jest przecież bardzo dobry i ważny moment ku temu.

Dzisiaj była bardzo ważna medytacja. Wiele zrozumiałaś. Przede wszystkim – cokolwiek lub ktokolwiek próbuje podważyć twoją czystość – słuchaj Boga Ojca w sobie. Jemu oddaj pierwszeństwo oceniania i określania poziomu czystości i jedności w Nim i z Nim. Nigdy nie podważaj Boga w sobie. Jest to fundamentalna podstawa czystości twojej duszy. Uwierz, że będąc w jedności z Ojcem i Świadomością Chrystusową w tobie zwyciężysz każdy swój lęk i oczyścisz każde zanieczyszczenie.

Żyjecie w dualnym świecie pełnym bólu, lęku, krzywdy. Sztuką jest żyć w harmonii i całkowitej czystości duchowej. Ale macie dążyć do wzrastania duchowego w pełnej świadomości do kogo dążycie, co chcecie osiągnąć i jaką drogą podążać.

Idąc z Bogiem i w drodze Chrystusowego Światła nigdy nie zboczysz. Nawet jeżeli chwilowo się zatrzymasz, poczujesz zmęczenie, niepokój czy też zwątpienie, krocz do przodu z wiarą w Boga Miłości i Światła, w Jego Moc. Tak jak powiedziałem – nie ma takiej ciemności, której nie można oświetlić Światłem Ojca! Nie ma takiej Istoty, której nie można oświecić Światłem Miłości!

Tylko tak postępuj, a zobaczysz zwycięstwo własne i wszystkich tych, którzy wraz z tobą podążają tą drogą.

Z miłością, błogosławieństwem krocz drogą Boga w Tobie,

Jezus”

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *