Pomoc Dzieciom

Zbiórka na Boże Narodzenie dzieci w 2013

Zbiórka na Boże Narodzenie dzieci w 2013

Zbiórka na Boże Narodzenie dzieci z sierocińca w 2013

W grudniu 2013 przekazaliśmy 3.500 zł, a w styczniu 2014 aż 3.000 zł! Dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Od 2009 roku wspieramy sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się prawie 100-ką bezdomnych, osieroconych dzieci. Na stale sponsorujemy 7 dzieci (w 100% pokrywamy koszt ich utrzymania, edukacji i wyżywienia). Teraz zbieramy datki na żywność i prezenty na Boże Narodzenie. Kto może niech przekaże kilka, kilkadziesiąt złotych na ten cel. W Ugandzie 10 zł wystarcza na dzienne wyżywienie, zapewnienie edukacji i dachu nad głową  jednemu dziecku.

SPRAWMY RADOŚĆ SIEROTOM NA TE SZCZEGÓLNE ŚWIĘTA!

Jak pisze Crystal (kanadyjka, założycielka sierocińca, na stale mieszka w Ugandzie, spodziewa się teraz swojego trzeciego dziecka): “Specjalne środki na wigilię Bożego Narodzenia pomagają w darowaniu prezentów dzieciom , które nie mają stałych sponsorów. Są również przeznaczone na żywności, napoje , ciasta i rozrywki . Nasza coroczna impreza świąteczna jest najbardziej ekscytującym wydarzeniem roku i dzieci czekają na nią przez cały roku”. 

Kilka dolarów (10-15 zł) umożliwi zakup nasion, żywności, drobnego prezentu. Kilkanaście dolarów (50-70 zł) to okno w klasie, spory kawałek dachu. To zupełnie inne relacje jak u nas. Każda, nawet najmniejsza kwota przyniesie dużo radości wielu sierotom w sercu Afryki.

Z góry wyrażamy wdzięczność wszystkim darczyńcom i modlącym się.

Czy strona była dla Ciebie pomocna?

0 / 5 Ilość głosów: 0

Ocena strony:

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *