Pomoc Dzieciom

Zbieramy na Dzień Dziecka 2013

Zbieramy-na-Dzien-Dziecka-2013

Zbieramy na Dzień Dziecka 2013 dla dzieci z sierocińca w Ugandzie!

Na Dzień Dziecka – dzieciom Afryki!

Rok temu zebraliśmy ponad 4 tys. złotych! W tym roku zbierzmy ponad 5 tys. zł.! Okażmy serca i hojność. Podarujmy sierotom z Ugandy radość, extra wyprawę i zabawę. Kto może niech przekaże kilka, kilkadziesiąt złotych na ten cel. W Ugandzie dwa dolary (6.6 zł) wystarcza na dzienne wyżywienie, zapewnienie opieki i dachu nad głową jednemu dziecku. Kilka dolarów (10-15 zł.) umożliwi całodzienną wyprawę poza sierociniec. Kilkanaście dolarów (50-70 zł) kilkudniową wycieczkę po kraju. To zupełnie inne relacje jak u nas. Każda, nawet najmniejsza kwota przyniesie dużo radości i zabawy wielu sierotom w sercu Afryki.

Bądźmy szczodrzy!

Od kilku lat wspieramy sierociniec “Loving hearts helping hands” („Kochające serca, pomocne ręce”) w Ugandzie, który opiekuje się prawie 100-ką bezdomnych, osieroconych dzieci. One potrzebują nie tylko dachu na głową, codziennej strawy, ale także zabawy, podróży, jakiegoś super dnia.

Dzień Dziecka jest dobrą okazją aby okazać nie tylko nasze zrozumienie, ale także realne, finansowe wsparcie projektów służącym rozwoju osieroconych dzieci.

Kto może niech przekaże kilka, kilkadziesiąt złotych na ten cel. W Ugandzie dwa dolary (6.6 zł) wystarcza na dzienne wyżywienie i zapewnienie opieki i dachu nad głową jednemu dziecku. Kilka dolarów (10-15 zł.) umożliwi całodzienną wyprawę poza sierociniec. Kilkanaście dolarów (50-70 zł) kilkudniową wycieczkę po kraju. To zupełnie inne relacje jak u nas. Każda, nawet najmniejsza kwota przyniesie dużo radości i zabawy wielu sierotom w sercu Afryki.

Oto fragment emailu otrzymanego od Crystal (fundatorki sierocińca):

“Błogosławieństwa dla Mariusza, Heleny i wszystkich naszych polskich przyjaciół! Każdego ranka czujemy się błogosławieni, że nasza szkoła jest pełna szczęśliwych dzieci. Ich uśmiechnięte twarze rozjaśniają każdą klasę i cały dzień.

Szkoła jest miejscem, gdzie te dzieci czują się kochane i bezpieczne. Szkoła zapewnia nie tylko platformę do nauki. Miejsce, w którym dzieci mają gwarantowane posiłki i ciepłą przyjazną opiekę pracowników i nauczycieli, którzy są tam po to, aby troszczyć się nie tylko o ich potrzeby edukacyjne, ale również o ich potrzeb emocjonalne.

Jest to miejsce nadziei, w którym każde dziecko wie, że on/ona przynależy i jest cenione i kochane. Jest to miejsce, które stanowi wielkie dziś i jeszcze większą przyszłość dla tych dzieci.

Jest dużą radością widzieć, jak dzieci mówią i śmieją się całym sobą, mimo że są one w niekorzystnej sytuacji rodzinnej. Dziękuję za to, że ta radość i bezpieczeństwo jest możliwe dzięki waszym darowizną i sponsoringowi.

Crystal”

Zachęcamy do modlitwy, medytacji w sprawie osieroconych dzieci w Ugandzie, Afryce, na Planecie Ziemia, w całym Kosmosie. Prośmy o ich duchowy wzrost, wyobrażajmy sobie świat, gdzie dzieci i dorośli żyją szczęśliwie razem, są dla siebie wsparciem i radością.

Z góry wyrażamy wdzięczność wszystkim darczyńcom i modlącym się.

P.S. Wpłaty można dokonywać na konto Fundacji „Świadomość Ziemi” z dopiskiem „sierociniec w Ugandzie”, które potem przekażmy zbiorczym przekazem do Ugandy lub bezpośrednio na konto sierocińca w Ugandzie.

Dane konta Fundacji „Świadomość Ziemi”

Fundacja “Świadomość Ziemi”
Gdynia ul. Wiczlińska 96
numer konta – 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287

przy przelewach z zagranicy:

IBAN PL 34 1090 1102 0000 0001 0346 6287
SWIFT (BIC Code) : WBKPPLPP

Link do strony sierocińca “Loving hearts helping hands” w Ugandzie
http://www.lovingheartsug.com/

Czy strona była dla Ciebie pomocna?

0 / 5 Ilość głosów: 0

Ocena strony:

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *