Przekazy Duchowe

Wdzięczność Duchowa – Budda, Chrystus, Maintreja

Wdzięczność Duchowa – Budda, Chrystus, Maintreja

Wdzięczność Duchowa – Budda, Chrystus, Maintreja

”Wdzięczni w duchu błogosławią życie, życie jako takie, jak też życie własne, życie przeszłe i przyszłe, a przede wszystkim obecne, te które doświadcza się właśnie teraz.”

Przekaz duchowy otrzymał Mariusz Brzoskowski,

Pełnię wdzięczności człowiek pojmie, zrozumie, gdy poczuje ją całym sobą, gdy pozwoli jej być w ciele, umyśle i duszy. Wdzięczność można rozwijać i doświadczać na wiele sposobów, ale najlepiej czerpać wzorce z czystej świadomości, z samego ducha, który też jest wdzięczny.

Praktyka duchowa polegająca na odbiorze wdzięczności poprzez medytację pomaga ją lepiej i pełniej odczuwać w życiu codziennym.

Medytacja, branie przekazów, prace energetyczne na rzecz Ziemi pozwalają o wiele łatwiej i głębiej odczuwać wdzięczność. Wtedy też czuje się wdzięczność Źródła, bo zaczynamy sami ją przeżywać i rozumieć.

Wdzięczni w duchu błogosławią życie, życie jako takie, jak też życie własne, życie przeszłe i przyszłe, a przede wszystkim obecne, te które doświadcza się właśnie teraz. Wtedy znikają różnego rodzaju opory, blokady, a pojawia się otwartość i gotowość do działania, życia w radości i ufności.

Zawierzaj się wdzięczności, ona wie gdzie nas poprowadzić, aby być przejawionym

Buddą, Chrystusem, Maintreją z pola Boskiej Wdzięczności.”

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *