Przekazy Duchowe

Uczę się brać przekazy telepatyczne

Uczę-się-brać-przekazy-telepatyczne

Uczę się brać przekazy telepatyczne

Renata zdecydowała podzielić się swoimi osobistymi doświadczeniami na temat tego, jak uczy się brać przekazy telepatyczne. Mamy nadzieję, że jej historia zainspiruje was do spróbowania tego sposobu kontaktu ze Stwórcą i Aniołami.

Email z 24.04.2010 r.

„Dzień dobry!  

Dowiedziałam się o was na stronach Rose of Sharon – księga gości, gdzie już od pół roku aktywnie bywam. Jest dla mnie miejscem cennych informacji i pomocy. Dzięki niej dowiedziałam się co się ze mną dzieje (proces kundalini) i wiele, wiele innych cennych informacji. Jesteście następnym etapem w moim procesie duchowym, który widocznie rozpoczął się 5 lat temu, gdzie pewną znaną bioenergoterapeutkę w Polsce zachwyciło światło w mojej aurze i zaproponowała mi książkę Saint Germaina „Złota Księga”. Piłam ją duszkiem, ze łzami w oczach przez 3,5 roku. Chciałam więcej wiedzy i tak przez przypadek czytając o Saint Germainie odkryłam Summit Light House i jej filie w Helsinkach. Zamówiłam trochę książek i tak poznałam nowych Mistrzów Wniebowstąpionych oraz anioły. Od tamtego dnia rozmawiam z nimi codziennie. I to oni nakierowali  mnie dalej na Rose of Sharon i na was. Jestem im za to bardzo wdzięczna, bardzo ich kocham. Zachwycają mnie przekazy umieszczone na waszych stronach i zaczynam sama próbować kontaktów telepatycznych, uczę się.

Mieszkam w Finlandii od roku 1987 i bardzo mało pisałam po polsku, więc proszę o wybaczenie moich błędów stylistycznych i innych. Jest mi łatwiej żyć, widząc, że jest więcej tak samo myślących i czujących ludzi. Był długi okres kiedy byłam całkowicie sama, za wyjątkiem oczywiście moich duchowych opiekunów. Nikt z ludzi mnie nie rozumiał a zmartwienie najbliższych przyprawiało o jeszcze większe cierpienie. Moim pragnieniem jest, aby i oni mogli dostąpić Łaski Oświecenia, jak również cała ludzkość. Dla dobra naszego własnego jak również naszej ukochanej planety, która tak cierpi. Ależ się rozpisałam, a moim zamiarem było tylko podziękowanie. Więc jeszcze raz bardzo dziękuję wam, dziękuję Bogu za was.

Pozdrawiam z zimnej Finlandii,
Renata”

Odpowiedź Fundacji

„Witaj Renato!

Miło było nam przeczytać twój email, jesteśmy wdzięczni, że podzieliłaś się swoimi doświadczeniami i drogą.  Cieszymy się, że „poznaliśmy” kolejną bratnią duszę.

Kochamy i pozdrawiamy,
Mariusz i Helena”

To już tyle na temat „Uczę się brać przekazy telepatyczne”. Więcej artykułów o braniu przekazów znajdziesz w naszym dziale o Telepatii Duchowej TUTAJ.
Zachęcamy również do obejrzenia rozmowy z One Energy TV z jednym z założycieli Fundacji, Mariuszem Brzoskowskim.

"Rozmowy z Mistrzami" – One Energy TV

Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.