Telepatia duchowa

Telepatia – Kosmiczny Dźwięk Miłości

Telepatia-Kosmiczny-Dzwiek-Milosci

Telepatia Miłości - Kosmiczny Dźwięk Miłości

Telepatia Miłości to instrument, narzędzie, a także styl życia, filozofia życiowa, która wyznacza kierunki naszego życia i postępowania. Tekst został opracowany na podstawie przekazu otrzymanego od Kosmicznego Dźwięku Miłości.

Praktykując Telepatię Miłości szuka się dźwięków czystego Światła

Przekaz otrzymany przez Mariusza Brzoskowskiego w dniu 04.09.2011.

„Słucham Was, Drodzy Nauczyciele! Słucham Ciebie, Boże!

Odpowiada na wezwanie Jezus,
Nie spisujesz myśli, wątków, a powinieneś. ( M.B – Pojawiły mi się różne pojedyncze myśli, urwane zdanie, których nie notowałem. Czekałem na wyraźniejszy impuls myślowy i dopiero tą uwagę zacząłem notować). To klucz do wejścia w przekaz, do wzajemnego dostrojenia się, do odebrania czystego impulsu, który spływa z falą do Ciebie, gdy nastawiasz się na słuchanie. Oczywiście działasz też jak radar, który skanuje wokół siebie pole i szuka przyjaznego statku, obiektu.

Praktykując Telepatię Miłości szuka się dźwięków czystego Światła, bytów Miłości. Skaner jest wewnętrzny, więc skanuje też samego siebie. Ułamki sekundy dostarczają dużo wrażeń, spostrzeżeń, czuciowego odbioru, jak też pojawiają się czasami jakieś pojedyncze myśli lub urywane zdania. Ten telepatyczny skaner to coś takiego, jak szybkie czytanie – błyskawiczne przejrzenie pola, dostrzeżenie nagłówków i muśnięcie jakiegoś tekstu. Czasami czyta się jakiś artykuł od razu, bo on mnie bardzo interesuje, czasami trzeba przeglądnąć całą gazetę, książkę, aby znaleźć małą notatkę, która jest dla mnie istotna.

Telepatia jest bardzo ludzka, dobrze ją więc doskonalić, praktykować, szlifować, nie pozwolić jej się zakurzyć, bo inaczej stanie się wiedzą i zdolnością zapomnianą, choć znaną.

Telepatia Miłości i Kosmiczny Dźwięk Miłości to instrumenty, narzędzia, a także styl życia, filozofia życiowa, która wyznacza kierunki naszego życia i postępowania. […] „

Kto praktykuje telepatię miłości, ten w sposób mniej lub bardziej świadomy wyraża pragnienie bycia i życia w harmonii ze swoją duszą, z Naturą, z całym Uniwersum

Telepatia-Milosci-Kosmiczny-Dzwiek-Milosci

„Kto praktykuje telepatię miłości, ten w sposób mniej lub bardziej świadomy wyraża pragnienie bycia i życia w harmonii ze swoją duszą, z Naturą, z całym Uniwersum, włącznie ze Źródłem, Najwyższym, Wszechobecnym, Wszechogarniającą Miłością Wszechświata. Jest to najwyższe strojenie, najkrótsza droga od Alfy do Omegi, od A do Z, od człowieka do Boga.

Telepatia Miłości wyraźnie wskazuje, od kogo i czego chcesz się uczyć, co rozwijać, co przejawiać. Nie zostawia wątpliwości, nie ma ciemnych zaułków, kątów. Wszystko jest jasne. I czasami ta jasność i prostota jest dla człowieka trudna do zniesienia, bo zawsze w każdej sytuacji pokazuje, czym jest Miłość. Cichy wewnętrzny głos, rozumienie podpowiada, jak powinien postąpić, myśleć i reagować człowiek miłości, człowiek, który przejawia Źródło w sobie.

Wszystkie dysonansy będą człowiekowi pokazywane, aby umiał trzymać nutę przewodnią, sam się dostrajał do wibracji rdzenia i stawał się czystym duchem, duszą miłującą, duszą mocną i mądrą.
W ten sposób rodzi i kształtuje się Bogo-człowiek, kolejny Chrystus, Istota Światła, która żyje i działa z poziomu Świadomego Chrystusowej.

Uwierzcie, część z Was już wie, że wtedy dzieją się cuda, że konstrukcja Natury sama będzie przejawiała Boskie Rozwiązanie, że atomy zastosują kwant miłości i stworzą nowe możliwości, uzdrowią stare naleciałości, rozwiną nowe zdolności. I wtedy nie przeceniajcie swojej roli, nie wysuwajcie na plan pierwszy siebie, a Boga, bo to On uczynił poprzez Ciebie, twoją obecność w orkiestrze Miłości.

I to doceniajcie i rozwijajcie – umiejętność bycia w grupie, współdziałanie w małych i dużych zespołach, spokoju i zaufania wewnętrznego. Kochajcie siebie, kochajcie życie, kochajcie innych ludzi, bo ja jestem innym tobą.”

Kosmiczny Dźwięk Miłości

Telepatia Miłości wyraźnie wskazuje, od kogo i czego chcesz się uczyć, co rozwijać, co przejawiać. Cichy wewnętrzny głos, rozumienie podpowiada, jak powinien postąpić, myśleć i reagować człowiek miłości, człowiek, który przejawia Źródło w sobie.

Tak podsumowując, mam nadzieję że przybliżyłem tobie na czym polega Telepatia Miłości i czym jest Kosmiczny Dźwięk Miłości. Jako fundacja organizujemy cykliczne warsztaty online na żywo na temat Telepatii Duchowej, info w kategorii „Warsztaty„. Alternatywnie, możesz pobrać kurs prowadzony przeze mnie na platformie szkoleniowej VOD. Szczegóły w opisie produktu, do którego link znajduje się poniżej.

NAUCZ SIĘ SAMODZIELNEGO KONTAKTU TELEPATYCZNEGO Z ISTOTAMI DUCHA MIŁOŚCI

Duchowa Arka – Świadoma Telepatia Miłości

20,00

W tej książce przedstawiamy bardzo prostą metodę nawiązywania świadomego, samodzielnego i bezpośredniego kontaktu telepatycznego z Istotami Ducha Miłości (Stwórcą, Aniołami, Mistrzami Wniebowstąpionymi, Kosmicznymi Istotami Ducha Miłości), nazwaną przez Nich „Świadomą Telepatią Miłości”.

– Liczba stron: 240 stron
– Okładka: miękka, kolorowa
– Rozmiar: 170×240 mm
– Cena: 20 zł

Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.