Przekazy Duchowe

Odrzuć obawy ludzkiego ego – Jezus Chrystus

Odrzuć obawy ludzkiego ego – Jezus Chrystus

Odrzuć obawy ludzkiego ego – Jezus Chrystus

”W Miłości jest wszystko zawarte, cała pełnia. Urzeczywistniając Miłość czerpiesz z Boskiej pełni i nic tobie nie brakuje.”

Przekaz duchowy odebrał Stanisław G.

”Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

Jezus Chrystus,

Łaska Boga Wszechmogącego towarzyszy tobie. Powierz się Mu całkowicie, bez reszty, a odejdą od ciebie wszelkie zmartwienia czy kłopoty, którymi niepotrzebnie zaprzątasz sobie głowę. Ufaj Bogu, Który jest Miłością, Który jest twoim najlepszym przyjacielem. To On w tobie i przez ciebie odradza się, aby doświadczyć Swojej wielkości i chwały. Bądź, w intencji czego się modlisz, pokornym, ofiarnym, skromnym, uważnym i posłusznym narzędziem Światła i Miłości w rękach Boga, stawaniem się Nim. Bóg więcej od ciebie nie oczekuje. Rozwijaj w sobie te piękne cnoty w jedności z Nim. Pozwalaj Bogu przejawiać się w tobie i przez ciebie według Jego woli. Powierzaj Mu siebie całego, wszystko co masz, aby On wziął ciebie w Swoje posiadanie. Nie ograniczaj Boga jako Jego narzędzia Światła i Miłości, którym jesteś, a w którym On się przejawia.

Uświadamiaj sobie, raz za razem, że Bóg jest jedyną trwałą rzeczywistością, a ty jesteś w Nim i Nim, bo poza Bogiem nie ma niczego trwałego, co Jest. Dlatego bądź Mu całkowicie oddanym. Nie obawiaj się, bo to tylko ludzkie, niedoskonałe myślenie, że będąc podporządkowanym Bogu, będąc Jego narzędziem, cokolwiek stracisz lub ominie ciebie coś wartościowego. Odrzuć te obawy, gdyż są to tylko kwilenia ludzkiego ego, które siebie uważa za mądrzejszego od Boga, a w rzeczy samej nic nie znaczy. Ego jest bowiem tworem stworzonym na potrzeby dualnej rzeczywistości, sztucznej rzeczywistości, która rozpłynie się jak mgła poranna w uniwersalnej Boskiej Rzeczywistości. Dlatego, nawet z czysto ludzkiego sposobu myślenia, nie ma dla ciebie nic lepszego jak bycie sługą Boga, Który jest Miłością, a Którego cząstką jesteś. On stworzył ciebie z Miłości i dla Miłości.

Odczuwaj, myśl i postępuj, kierując się z poziomu serca twego, a nie z poziomu człowieka, błędnie uważającego siebie za byt odrębny od Boga. Jesteś bowiem jedną z form z niewyobrażalnego bogactwa w jakich Bóg się przejawia. Proś Go o dar mądrości, o dar zrozumienia i doświadczania istoty jedności, jaką stanowi związek Stwórcy z Jego dzieckiem.

Pogłębiaj Miłość w swoim życiu, zarówno do siebie samego, Boga i całego Jego stworzenia, do życia w którym On jest. Z takiej perspektywy kształtuj i doświadczaj związki z twymi bliźnimi, jako związki Miłości z Bogiem i w Bogu, pamiętając, że Miłość jest uniwersalnym spoiwem łączącym Boga z Jego stworzeniem.

W Miłości jest wszystko zawarte, cała pełnia. Urzeczywistniając Miłość czerpiesz z Boskiej pełni i nic tobie nie brakuje. Bóg, Który jest Miłością, troszczy się o Jego dziecko, które Mu się zawierza, tak jak o Siebie Samego, gdyż to On odradza się w dziecku Swoim. Podnoś poziom rozumienia tej wielkiej kosmicznej prawdy do poziomu Boskiej świadomości. Żyj z taką świadomością i w takiej świadomości, wiedząc, że Bóg Jest wszystkim we wszystkim.

Z Miłością,

Jezus Chrystus”
Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *