Przekazy Duchowe

O Miłości Nauczyciel Miłości – Bóg Ojciec

Informacja o piramidach

Przekaz duchowy otrzymany przez ratownika z Saint Petersburga w dniu 15.08.2004 r.

„Drodzy Nauczyciele! Proszę wytłumaczcie nam, co oznaczają 144 tysiące piramid, które ozdabiają w bezpośrednim i pośrednim znaczeniu Ziemię? Czy kiedykolwiek będą one otwarte? Moje wewnętrzne odczucie podpowiada, że w każdym regionie jest Miejsce Mocy, składające się ze źródła wody i małych piramid. Jeżeli tak to jest, to jak pomóc Ziemi i ludziom, znajdującym się w tych regionach?
     Odpowiadają wszyscy wasi Wniebowstąpieni Nauczyciele, Archaniołowie – Michał, Gabriel, Czamuel, Melchizedek, Jezus Sananda i Matka Ziemia oraz Rezenutz Ognisty, najukochańszy córki Ziemi Błogosławionej.

„Zadałaś bardzo ważne pytanie. Z każdym waszym podniesieniem na nowy stopień duchowy, kiedy czystość serc waszych i ciał fizycznych rośnie, rozszerza się wasza Świadomość do pojmowania zdarzeń i procesów zachodzących na Ziemi. Wasze pytania do nas również podnoszą poprzeczkę powyżej własnego „Ja” do spraw ogólnoziemskich. Widać to nie tylko w programach, które odebraliście, nadaliście im dźwięk, ale jak odpowiedzialnie i bardzo dobrze wykonaliście. Mówiliśmy już, że co sekundę wszystko zmienia się na Ziemi, w ludziach i we wszystkim, co was otacza. Stąd wasze zadania, cele i metody ich wykonania również szybko zmieniają się, od mniej trudnych do bardzo skomplikowanych w wykonaniu. Osiąga się to poprzez doskonalenie waszych fizycznych ciał i serc, które przenoszą coraz większe strumienia Miłości Boskiej, przepuszczając przez siebie potężne, ogromne strumienie Światła i Promieni energetycznych, którymi rządzą i kierują Władcy, Archanioły i Istoty wszystkich poziomów Hierarchii Światła. Przeszliście przez bariery, ściany w największe legowisko ziemskich władców – do Wojewody, przedstawicieli Partii, Cerkwi Nowej Rosyjskiej duchowości – i poruszyli ustrój ociężały ciemnotą obrzydliwości, chciwości, satanizmem, diabolizmem i fanatyzmem. Dobrze usłyszałaś słowa Kryona: „Ci, pracownicy Światła, dzieci Ziemi, oczyszczą i zmienią nie tylko Ziemię, ale i przebudują wszystkie budynki!” Drodzy i kochani nasi Ratownicy, dla was zaczyna się nowy etap waszej działalności, pracy polegającej na zmianie wibracyjnych strumieni Ziemi:

  • jak najwięcej zapoznajcie ludzi z przesłaniem Absolutu z lipca 2004 r. i programem pokajania Nr 1 oraz rządzących, kierowników, włączając w to grupy kościelne (Nr 1 i Nr 2);
  • rozdawajcie Ankiety;
  • Wy, drodzy ratownicy z Niżniego Nowgoroda i Petersburgu już macie doświadczenie w uruchamianiu piramid, ich oczyszczeniu i pracy w miejscach mocy. Teraz przekazujcie te materiały innym. Jest to bardzo ważne!

Otwierać te „małe” piramidy mogą wszyscy Ratownicy, przede wszystkim ci, którzy mają z nami kontakt. Na Ziemi jest dużo piramid – 144 tysięcy. Są i duże i małe, niektóre z nich zniszczone na planie fizycznym, ale na planie subtelnym dalej pracujących. Jest to ważne. To tak samo, jak wasze organy, np. część płuc, nerka, rękę mogą odciąć, oderwać, ale na planie eterycznym one nadał pracują. I jeżeli człowiek nie martwi się, żyje optymistycznie, to ciało żyje, pracuje. Tak samo jest z piramidami. Wiedza o nich zawarta jest w książkach starych i nowych. Nic dziwnego, że ludzie teraz masowo interesują się tymi wielkimi tworami starożytnych czasów i nie tylko. Im pomagali w projektowaniu, tworzeniu i budowaniu przybysze z innych Światów oraz niewidzialni pracownicy ziemi – gnomy, które już się częściowo przebudzili i włączyli do pracy w oczyszczeniu Ziemi. Oni (gnomy) szybciej przebudzą się i włączą się do pracy, jeżeli Ratownicy będą pracować w danych miejscach. Programy oczyszczające („z istotami czarnymi”, „demoniczna”, „ze starożytnymi cywilizacjami” i „pokajanie”) bardzo pomagają wszelkiemu niewidocznemu i widocznemu życiu na Ziemi, ponieważ szybko zmieniają wibracyjny strumień Ziemi, co jest bardzo ważne dla oczyszczenia Kryształu Ziemi. Wszystkie piramidy są ze sobą połączone, dostrojone do przyjmowania i przekazywania Boskich i Kosmicznych energii różnej gęstości i właściwości. Również są re- translatorami do przekazania tych strumieni i energii, stąd i działają jako „odkurzacze”. Ale na „teraz” oni sami potrzebują oczyszczenia. Dlatego też, otwieranie piramid w waszych miejscach zamieszkania zależy od was, kochani Ratownicy Ziemi, od waszej siły, od chęci do pracy, słuchania naszych zaleceń. Pytajcie się nas o wszystko, co będziecie uważać za słuszne zrobić w Imię Dobra i bądźcie uważni na Znaki do was kierowane. W wielu miejscach istnieją Miejsca Mocy. Zazwyczaj jest to źródło wody (jezioro, źródło) i piramidy – stare kamienie, które nikt nie zauważa. Starzy, mądrzy ludzie wiedzą o nich. Zazwyczaj wokół tych miejsc osiedlają się ludzie, dzikie zwierzęta przychodzą popić wody. Zdarza się i tak, że na jakiś czas, żeby ochronić takie miejsce wszyscy odchodzą i pozostają tylko jednostki, z którymi pracują Nauczyciele WKR. I tylko bystre oko, czyste serce poczuje impuls przebudzonej Mocy, która przywołuje do siebie. Przed wami jeszcze wiele ciekawych odkryć i spotkań z ludźmi. Teraz do was z pomocą idą starożytne cywilizacje, przebudzone gnomy i zwierzęta. Dziękujemy wam, Współtwórcom. Nasz niski pokłon dzieciom Ziemi w tej ciężkiej bitwie. Bardzo was kochamy i cenimy.

Wszyscy Nauczyciele w Miłości i podziękowaniu!”
Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *