Przekazy Duchowe

Napełniamy cię Światłem – Stwórca

Napełniamy cię Światłem - Stwórca

Napełniamy cię Światłem - Stwórca

”Jesteś Mi potrzebny i nawet nie wiesz jak bardzo. Pragnę przejawiać się i wzrastać w tobie, zarówno dla twojego dobra, jak i całego Mojego stworzenia.”

Przekaz duchowy  odebrał Stanisław G. 23.01.2008 r., godz. 7.27

”Słucham Was, Drodzy Nauczyciele!

Zgłasza się Jezus i Stwórca,

Pozdrawiam ciebie i cieszę się na twój kontakt ze Mną od samego rana. Napełniam ciebie Moim Światłem i chronię od wpływów ciemności i wszelkich niebezpieczeństw.

Bądź pochwalony Światłem Boga i wzrastaj w Nim i razem z Nim. On kocha ciebie niewyobrażalną dla ciebie Miłością. Odwzajemniaj tę Miłość na tyle na ile ciebie stać. Odwzajemniaj ją Bogu oraz wszelkiemu życiu, także i sobie, kochając siebie i darowując się także i sobie samemu.

Jezus

Dziecko Moje kochane to Ja Ojciec w tobie obecny. Pozdrawiam ciebie, napełniam Moim Światem. Bądź zawsze w świadomej jedności ze Mną. Odmawiaj swoje piękne modlitwy i afirmacje i w ślad za tym odważnie krocz ku Mnie, ze Mną wszystko czyniąc, myśląc, mówiąc i odczuwając. Niechaj całe twoje jestestwo, na tyle na ile możesz je ogarnąć, a jesteś większy niż myślisz, że jesteś, powierzy się Mnie całkowicie.

Jesteś Mi potrzebny i nawet nie wiesz jak bardzo. Pragnę przejawiać się i wzrastać w tobie, zarówno dla twojego dobra, jak i całego Mojego stworzenia. Umożliwiaj Mi to zawsze i wszędzie. Ja troszczę się o ciebie troskliwie. W Moim Imieniu troszczą się o ciebie twoi Nauczyciele, a masz ich wielu. Dziękuj Im za ich troskę wobec ciebie, opiekę za wszystko co dla ciebie czynią. Błogosław Ich. Błogosław także i Mnie, a energia twego błogosławieństwa powróci do ciebie pomnożona.

Jesteśmy jednością. Pogłębiaj tę jedność, tę najwyższą wartość w twoim życiu. Beze Mnie byłbyś nikim. Nie myśl, że tym stwierdzeniem chcę ciebie poniżyć, ale chcę uświadomić tobie Moje znaczenie w twoim życiu, jako Boga, Który jest pełnią, Który jest wszystkim we wszystkim. Twoje myślenia, jako „ja sam”, jest jedynie iluzją ego, które nie jest rzeczywistym wytworem. To swego rodzaju program informatyczny, jak by to sięgnąć do waszych obecnych wyobrażeń związanych z informatyką. Możesz ten program, zwany ego, zmienić, podporządkowując się Mnie. Robisz to zresztą i nie ustawaj w tym. Jednakże skutecznie możesz to uczynić tylko z Moją pomocą. Sam jeden nie podołasz temu. Dlatego nieustannie proś Mnie o pomoc w pogłębianiu między Nami Jedności, o pomoc w całkowitym powierzeniu się Mnie przez ciebie, gdyż na najgłębszym poziomie rozumienia jedności jesteś Mną. Ja bowiem odradzam się i wzrastam w tobie i przez ciebie, tak jak to czynię w odniesieniu do każdego przejawu Mojego stworzenia. Miej tego świadomość zawsze i wszędzie. Kochaj wszystkich Miłością czystą, bezwarunkową, a takiej samej będziesz doświadczał.

Stwórca”

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *