Aktualności, Medytacje Miłości

Medytacje Miłości i Światła w 2021

Medytacje-Milosci-i-Swiatla

Medytacje Miłości i Światła w 2021

💗 Medytujemy regularnie od 2004 roku. Od 2021 roku – co piątek o 20:00 💗

Od 2020 roku nasze cotygodniowe medytacje miłości i światła, prace medytacyjne na rzecz wzniesienia Matki Ziemi i ludzkości dostępne są również ONLINE, na żywo za pośrednictwem webinarów i Facebooka. W tym poście będziemy podawać aktualne linki do webinarów online.

Link do webinaru dla Medytacji miłości i światła 12/03/2021 godz. 20:00
https://tiny.pl/r4bmm

Osoby chcące korzystać z relacji LIVE na Facebooku powinni zarejestrować do grupy publicznej na FB pod nazwą: Medytacje Miłości i Światła Fundacja Świadomość Ziemi.  

Jak tylko jest możliwość, to spotykamy się również bezpośrednio w Warszawie lub Piasecznie. Osoby zainteresowane powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać aktualną informację o miejscu i czasie medytacji (email: fundacja@swiadomosc-ziemi.org, sms i tel. +48 509 905 498). Medytujemy siedząc na krzesłach, strój swobodny.

Medytacje prowadzone są z wewnętrznego przekazu, inspiracji duchowej przez Helenę Nieczyporenko i Mariusza Brzoskowskiego.

Z miłością i światłem,
Fundacja Świadomość Ziemi

Inspiracja i Intencja

W naszych spotkaniach medytacyjnych stosujemy zasadę otwartych drzwi dla wszystkich, którym nie jest obojętny los Matki Ziemi, ludzkości, Wszechświata, dobra wspólnego.

Nie ważne czy jesteś początkujący, czy bardzo zaawansowany w medytacji. Liczy się otwartość, szczerość serca, gotowość do wspólnej medytacji w grupie w duchu miłości i światła.

Naszą intencją jest przyzwolenie na działanie w nas i poprzez nas, tylko i wyłącznie DUCHA i ENERGII MIŁOŚCI!

Spotykamy się, aby pracować medytacyjnie na rzecz:

  • zasilenia i oczyszczenia energetycznego Ziemi Energią Miłości i Światła;
  • złagodzenia i zneutralizowania nieharmonijnych działań ludzkości;
  • przebudzenia duchowego i rozwoju ludzkości w duchu Miłości, Pokoju i Harmonii;
  • dostrojenia wibracji, świadomości i ducha ludzkości oraz Matki Ziemi do Źródła Miłości;
  • uzdrawiania duchowego i podwyższania wibracji ludzi (w tym samych siebie), Matki Ziemi (flory, fauny, różnych zdarzeń i sytuacji), Kosmosu.

Medytacje Miłości uczą nas JEDNOŚCI, współodczuwania, poświęcenia, współuczestniczenia w Boskiej Alchemii Tworzenia.

Nasze medytacyjne, prace duchowo-energetyczne przyczyniają się do roznoszenia Światła Miłości, rozprzestrzeniania się Świadomości Chrystusowej dla nas wszystkich i tworzeniu wielu innych aspektów niezbędnych do przejścia w wyższe wymiary Kosmicznej Miłości.

Doskonaląc się w Duchu Miłości i Światła, pracując wspólnie i bezinteresownie na rzecz Ziemi, ludzkości  i Kosmosu rozwijamy się wszechstronnie i wielowymiarowo.

Nasze Wyższe Ja, Duchowi Przewodnicy Miłości przygotowują za każdym razem specjalne pole do pracy grupowej i indywidualnej, w związku z czym każda medytacja jest inna i niepowtarzalna. Medytujemy z poziomu Świadomości Kosmicznej, oddania siebie Pierwotnemu Źródłu jako kanału do danych prac. Jesteśmy uczestnikami, obserwatorami, świadkami, współtwórcami poprzez odczuwanie, stany jasnoczucia, jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnowiedzenia.

MEDYTACJE NA RZECZ ZIEMI, LUDZKOŚCI I KOSMOSU
TO NASZA PASJA I POWOŁANIE

Medytacje na rzecz Ziemi i ludzkości to dla nas coś więcej jak pasja. To powołanie, dar, misja, spełnienie. W ciągu prawie dwudziestu lat poprowadziliśmy kilka tysięcy medytacji grupowych, w których uczestniczyło jednorazowo od kilku do kilkuset osób.

Medytowaliśmy na sześciu kontynentach, w ponad czterdziestu krajach. Jeździmy tam, gdzie Ziemi, ludziom, Naturze potrzeba wsparcia energetycznego, oczyszczenia, uzdrowienia, uwolnienia od negatywnych energii, uruchomienia ukrytych mocy, bioenergomagnetycznego przeprogramowania, wprowadzenia nowych świetlnych kodów, struktur i matryc 4-5-6-7D, a przede wszystkim Miłości i Światła.

Medytacje Miłości i Światła 2

W 2004 roku zainicjowaliśmy działanie w Polsce nieformalnego ruchu Ratowania Ziemi, co zaowocowało poznaniem i zintegrowaniem wielu wspaniałych osób w kraju i zagranicą, a tym samym wytworzeniem ogromnej fali pozytywnej, uzdrawiającej, transformującej Energii Miłości i Światła.

Od 2005 roku prowadzimy ośrodek rozwoju duchowego „Świadomość Ziemi”, który jest miejscem spotkań bratnich dusz, grupowych medytacji, wymiany wielowymiarowych doświadczeń, rozwoju duchowego. A to wszystko w świetnej atmosferze, radości, wzajemnym wspieraniu i rozwijaniu się w duchu miłości i światła.

W 2007 roku uruchomiliśmy cykl comiesięcznych otwartych Medytacji Miłości, na które przyjeżdża dużo osób z kraju i zagranicy. Prowadzimy również kursy rozwoju duchowego, warsztaty medytacyjne, wakacje rozwoju duchowego, różnego rodzaju ceremonie i oczyszczania.

Wszystkie medytacje, prace energetyczne prowadzimy z duchowego przekazu, z niebiańskiej inspiracji. Żadna medytacja nie była taka sama, bo każda jest indywidualna, niepowtarzalna, jest jak żywa rzeka Światła, przepełniona mocą, mądrością i miłością z Wyższych Wymiarów Istnienia.

Wiemy jak wiele dobrego wydarzyło się dzięki tym medytacjom, życiu opartemu na najwyższych wartościach duchowych i ludzkich. Wiemy, że dzięki kontaktom telepatycznym z Duchowymi Istotami Miłości zmieniliśmy, zmądrzeliśmy i wzmocniliśmy się my sami.

Wiemy, jak wielu ludziom pomogło uczestnictwo w naszych spotkaniach i medytacjach.

Widzieliśmy (i cały czas obserwujemy) wiele uzdrowień, które dokonały się dzięki dostrojeniu do wyższych wibracji. Wiemy, jak wiele dobra, mądrości i radości rozlało się w przestrzeniach Ziemi i Kosmosu.

Medytacje Miłości i Światła

Wierzymy w moc i mądrość Bezwarunkowej Miłości. Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła Miłości współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – WszechDuchem, WszechŻyciem, Czystą Jaźnią, PraEnergią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata.

Wiemy, że dzięki takiemu wsparciu i współpracy tworzymy Nową Ziemię. Wiemy, że neutralizujemy wiele negatywnych zdarzeń, które „wiszą w powietrzu”, a dzięki pracom energetycznym, medytacjom nie przejawiają się one, a te, które się wydarzyły, nie mają takiej skali rażenia, niszczenia, jakie by mogły mieć.

Medytując, żyjąc w współistnieniu, współpracy, współodczuwaniu ze Źródłem pomagamy wielowymiarowo i wielopoziomowo naszej ukochanej planecie – Matce Ziemi, ludzkości, całemu życiu na Ziemi.

Wszystko to powoduje, że praktykując regularnie medytację, prace energetyczne  przyczyniamy się do sprowadzania Nieba na Ziemię, tworząc tu i teraz nowego siebie, a tym samym nowego człowieka – Człowieka Kosmicznego oraz Nową Ziemię – Perłę Galaktyk. I to się dzieje i tak się stanie.

Helena Nieczyporenko i Mariusz Brzoskowski,
Fundacja „Świadomość Ziemi”

O Telepatii Duchowej i mocy Medytacji

Czy strona była dla Ciebie pomocna?

0 / 5 Ilość głosów: 2

Ocena strony:

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *