Aktualności, Medytacje Miłości

Medytacje Miłości i Światła w 2022

Medytacje-Milosci-i-Swiatla

Medytacje Miłości i Światła w 2022

💗 Medytujemy regularnie od 2004 roku. Od 2021 roku – co środa online o 20:00 💗

Od 2020 roku nasze cotygodniowe medytacje miłości i światła, prace medytacyjne na rzecz wzniesienia Matki Ziemi i ludzkości  oraz Medytacyjny Krąg Uzdrawiania dostępne są ONLINE, na żywo za pośrednictwem webinarów i Facebooka. W tym poście będziemy podawać aktualne linki do webinarów online.

Link do wersji webinarowej medytacji  – https://tiny.pl/9nbzd

Najbliższy termin medytacji – 11.05.2022  o godz. 20:00

UWAGA: ten link jest duplikowany, więc jest aktualny w każdą środę. Wystarczy kliknąć i się zalogować na medytację.

Osoby chcące korzystać z relacji LIVE na Facebooku powinni zarejestrować do grupy publicznej na FB pod nazwą: Prace Medytacyjne Fundacja Świadomość Ziemi oraz Medytacje Miłości i Światła Fundacja Świadomość Ziemi. 

Jak tylko jest możliwość, to spotykamy się również bezpośrednio w Warszawie lub Piasecznie. Osoby zainteresowane powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać aktualną informację o miejscu i czasie medytacji (email: fundacja@swiadomosc-ziemi.org, sms i tel. +48 509 905 498). Medytujemy siedząc na krzesłach, strój swobodny.

Medytacje prowadzone są z wewnętrznego przekazu, inspiracji duchowej przez Helenę Nieczyporenko i Mariusza Brzoskowskiego.

✅ Jeżeli potrzebujesz wsparcia Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania, dla siebie, bliskich, spraw społecznych, to napisz co prosisz, czy to w komentarzu, czy na email fundacja@swiadomosc-ziemi.org czy sms +48509905498. Wyślemy mnóstwo światła miłości do zgłoszonych tematów.

💞 Z naszej strony prosimy o dołączenie się do kręgu uzdrawiania poprzez modlitwę, medytację w intencji wszystkich proszących i potrzebujących duchowego wsparcia. Wsparcie medytacyjnego kręgu uzdrawiania może być o dowolnej porze, miejscu, dniu. My medytujemy co środę pomiędzy godz. 20:15 a 21:00. Spotkanie zaczyna się o 20:00. Pierwsze minuty to wprowadzenie i dostrojenie się do pola medytacji.

👉 Nie możesz uczestniczyć w tym terminie? Przyłącz się duchowo, mentalnie, a w wolnej chwili odsłuchaj, wejdź w energię medytacji na nagraniach medytacji dostępnych w grupie na FB oraz na kanale YouTube Fundacji Świadomość Ziemi.

👉 Chcesz wzmocnić impuls światła, miłości, pokoju? Zaproś przyjaciół, znajomych. Udostępnij tą informację na swoim profilu, poinformuj ich w dowolny sposób o tym, jak wspierasz ducha pokoju i miłość.

✅Działamy od 2004 roku 💎

Z miłością i światłem,
Fundacja Świadomość Ziemi

Inspiracja i Intencja

W naszych spotkaniach medytacyjnych stosujemy zasadę otwartych drzwi dla wszystkich, którym nie jest obojętny los Matki Ziemi, ludzkości, Wszechświata, dobra wspólnego.

Nie ważne czy jesteś początkujący, czy bardzo zaawansowany w medytacji. Liczy się otwartość, szczerość serca, gotowość do wspólnej medytacji w grupie w duchu miłości i światła.

Naszą intencją jest przyzwolenie na działanie w nas i poprzez nas, tylko i wyłącznie DUCHA i ENERGII MIŁOŚCI!

Spotykamy się, aby pracować medytacyjnie na rzecz:

  • zasilenia i oczyszczenia energetycznego Ziemi Energią Miłości i Światła;
  • złagodzenia i zneutralizowania nieharmonijnych działań ludzkości;
  • przebudzenia duchowego i rozwoju ludzkości w duchu Miłości, Pokoju i Harmonii;
  • dostrojenia wibracji, świadomości i ducha ludzkości oraz Matki Ziemi do Źródła Miłości;
  • uzdrawiania duchowego i podwyższania wibracji ludzi (w tym samych siebie), Matki Ziemi (flory, fauny, różnych zdarzeń i sytuacji), Kosmosu.

Medytacje Miłości uczą nas JEDNOŚCI, współodczuwania, poświęcenia, współuczestniczenia w Boskiej Alchemii Tworzenia.

Nasze medytacyjne, prace duchowo-energetyczne przyczyniają się do roznoszenia Światła Miłości, rozprzestrzeniania się Świadomości Chrystusowej dla nas wszystkich i tworzeniu wielu innych aspektów niezbędnych do przejścia w wyższe wymiary Kosmicznej Miłości.

Doskonaląc się w Duchu Miłości i Światła, pracując wspólnie i bezinteresownie na rzecz Ziemi, ludzkości  i Kosmosu rozwijamy się wszechstronnie i wielowymiarowo.

Nasze Wyższe Ja, Duchowi Przewodnicy Miłości przygotowują za każdym razem specjalne pole do pracy grupowej i indywidualnej, w związku z czym każda medytacja jest inna i niepowtarzalna. Medytujemy z poziomu Świadomości Kosmicznej, oddania siebie Pierwotnemu Źródłu jako kanału do danych prac. Jesteśmy uczestnikami, obserwatorami, świadkami, współtwórcami poprzez odczuwanie, stany jasnoczucia, jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnowiedzenia.

Dalsza część artykułu znajduje się pod wideo…

O Telepatii Duchowej i mocy Medytacji

Wyślij intencję do Medytacyjnego Kręgu Uzdrawiania

MEDYTACJE NA RZECZ ZIEMI, LUDZKOŚCI I KOSMOSU
TO NASZA PASJA I POWOŁANIE

Medytacje na rzecz Ziemi i ludzkości to dla nas coś więcej jak pasja. To powołanie, dar, misja, spełnienie. W ciągu prawie dwudziestu lat poprowadziliśmy kilka tysięcy medytacji grupowych, w których uczestniczyło jednorazowo od kilku do kilkuset osób.

Medytowaliśmy na sześciu kontynentach, w ponad czterdziestu krajach. Jeździmy tam, gdzie Ziemi, ludziom, Naturze potrzeba wsparcia energetycznego, oczyszczenia, uzdrowienia, uwolnienia od negatywnych energii, uruchomienia ukrytych mocy, bioenergomagnetycznego przeprogramowania, wprowadzenia nowych świetlnych kodów, struktur i matryc 4-5-6-7D, a przede wszystkim Miłości i Światła.

Medytacje Miłości i Światła 2

W 2004 roku zainicjowaliśmy działanie w Polsce nieformalnego ruchu Ratowania Ziemi, co zaowocowało poznaniem i zintegrowaniem wielu wspaniałych osób w kraju i zagranicą, a tym samym wytworzeniem ogromnej fali pozytywnej, uzdrawiającej, transformującej Energii Miłości i Światła.

Od 2005 roku prowadzimy ośrodek rozwoju duchowego „Świadomość Ziemi”, który jest miejscem spotkań bratnich dusz, grupowych medytacji, wymiany wielowymiarowych doświadczeń, rozwoju duchowego. A to wszystko w świetnej atmosferze, radości, wzajemnym wspieraniu i rozwijaniu się w duchu miłości i światła.

W 2007 roku uruchomiliśmy cykl comiesięcznych otwartych Medytacji Miłości, na które przyjeżdża dużo osób z kraju i zagranicy. Prowadzimy również kursy rozwoju duchowego, warsztaty medytacyjne, wakacje rozwoju duchowego, różnego rodzaju ceremonie i oczyszczania.

Wszystkie medytacje, prace energetyczne prowadzimy z duchowego przekazu, z niebiańskiej inspiracji. Żadna medytacja nie była taka sama, bo każda jest indywidualna, niepowtarzalna, jest jak żywa rzeka Światła, przepełniona mocą, mądrością i miłością z Wyższych Wymiarów Istnienia.

Wiemy jak wiele dobrego wydarzyło się dzięki tym medytacjom, życiu opartemu na najwyższych wartościach duchowych i ludzkich. Wiemy, że dzięki kontaktom telepatycznym z Duchowymi Istotami Miłości zmieniliśmy, zmądrzeliśmy i wzmocniliśmy się my sami.

Wiemy, jak wielu ludziom pomogło uczestnictwo w naszych spotkaniach i medytacjach.

Widzieliśmy (i cały czas obserwujemy) wiele uzdrowień, które dokonały się dzięki dostrojeniu do wyższych wibracji. Wiemy, jak wiele dobra, mądrości i radości rozlało się w przestrzeniach Ziemi i Kosmosu.

Medytacje Miłości i Światła

Wierzymy w moc i mądrość Bezwarunkowej Miłości. Nie znamy przyszłości, ale wiemy, że poprzez bycie kanałem Światła Miłości współtworzymy nową rzeczywistość z Wyższym Kosmicznym Rozumem, z Niebiańskimi Przewodnikami, w harmonii z wewnętrzną boskością i Źródłem Wszechistnienia – WszechDuchem, WszechŻyciem, Czystą Jaźnią, PraEnergią, Pierwotnym Światłem, Miłością Wszechświata.

Wiemy, że dzięki takiemu wsparciu i współpracy tworzymy Nową Ziemię. Wiemy, że neutralizujemy wiele negatywnych zdarzeń, które „wiszą w powietrzu”, a dzięki pracom energetycznym, medytacjom nie przejawiają się one, a te, które się wydarzyły, nie mają takiej skali rażenia, niszczenia, jakie by mogły mieć.

Medytując, żyjąc w współistnieniu, współpracy, współodczuwaniu ze Źródłem pomagamy wielowymiarowo i wielopoziomowo naszej ukochanej planecie – Matce Ziemi, ludzkości, całemu życiu na Ziemi.

Wszystko to powoduje, że praktykując regularnie medytację, prace energetyczne  przyczyniamy się do sprowadzania Nieba na Ziemię, tworząc tu i teraz nowego siebie, a tym samym nowego człowieka – Człowieka Kosmicznego oraz Nową Ziemię – Perłę Galaktyk. I to się dzieje i tak się stanie.

Helena Nieczyporenko i Mariusz Brzoskowski,
Fundacja „Świadomość Ziemi”

Powrót do listy

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *